Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8541388528
REGON: 191603204
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Ubezpieczenia, Dykta Ubezpieczenia NNW Dzieci Szkolne Komunikacyjne Majątkowe, Gdańsk Firma ubezpieczeniowa Dykta ma swoją siedzibę w Gdańsku. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, działamy na rynku już od 1998 roku. Właścicielem firmy jest Piotr Dykta.

Oferta

Specjalizujemy się w pośrednictwie ubezpieczeniowym, znajdą Państwo u nas oferty największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Pomożemy dobrać odpowiednie ubezpieczenie, dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Stale śledzimy i przeglądamy produkty ubezpieczeniowe pojawiające się na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować fachowe doradztwo.

Jakie ubezpieczenia znaleźć można w ofercie agencji ubezpieczeniowej Dykta w Gdańsku?

W ofercie agencji znaleźć można szeroki wybór ubezpieczeń dla Klientów indywidualnych, takie jak:
  • ubezpieczenia samochodu,
  • ubezpieczenia domów i mieszkań,
  • ubezpieczenia podróżne,
  • ubezpieczenia zdrowia i życia.
W ramach ubezpieczenia samochodu znajdą Państwo u nas OC, AC oraz Assistance. Oferujemy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz szyb od stłuczenia. Zapewniamy naszą pomoc prawną w dochodzeniu odszkodowań, a także ochronę zniżek po stłuczce. Proponujemy ubezpieczenia domu i mieszkania od zdarzeń losowych - u nas ubezpieczą Państwo wyposażenie domu, rzeczy osobiste, antyki i dzieła sztuki, szyby i przedmioty szklane oraz architekturę ogrodu. Oferujemy atrakcyjne OC w życiu prywatnym.

Ponadto oferujemy ubezpieczenia podróżne, a w nich Assistance, czyli natychmiastową pomoc w razie wypadku czy NNW za granicą. Ubezpieczamy bagaż i sprzęt sportowy, proponujemy także ubezpieczenia związane z kosztami leczenia. Posiadamy szeroki wybór ubezpieczeń na życie w zakresie NNW, prywatnego leczenia czy emerytury i renty.

Czy w naszej agencji ubezpieczeniowej znaleźć można ubezpieczenia skierowane do firm?

Oczywiście, w agencji Dykta oferujemy szeroki wybór ubezpieczeń dla firm. Proponujemy Państwu OC działalności gospodarczej, które chroni przed roszczeniami osób trzecich takich jak kontrahenci, pracownicy czy Klienci. W zakres oferty dla biznesu wchodzą:
  • ubezpieczenia budynków firmowych,
  • ubezpieczenia środków obrotowych,
  • ubezpieczenia nakładów inwestycyjnych,
  • ubezpieczenia maszyn, urządzeń i wyposażenia,
  • ubezpieczenia sprzętu elektronicznego,
  • ubezpieczenia mienia w transporcie.
Oferujemy również ubezpieczenia od wypadków w pracy, które ochronią Państwa w przypadku następstw nieszczęśliwych wypadków powodujących utratę zdrowia lub śmierć. Ubezpieczenie pokryje koszty leczenia lub rehabilitacji. Ponadto ubezpieczyć można u nas pojazdy i małe floty.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej agencji w Gdańsku! Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie!

Artykuły

Ubezpieczenie dla ucznia – zadbaj o swoje dziecko
Ubezpieczenie dla ucznia – zadbaj o swoje dziecko
Na co zwrócić uwagę, wybierając ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci i młodzieży szkolnej? Jeżeli szukasz odpowiedzi, dobrze trafiłeś.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dykta Ubezpieczenia NNW Dzieci Szkolne Komunikacyjne Majątkowe

Dykta Ubezpieczenia NNW Dzieci Szkolne Komunikacyjne Majątkowe, Gdańsk

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Dykta Ubezpieczenia NNW Dzieci Szkolne Komunikacyjne Majątkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Błażej
Błażej
5.0
16.05.2019
Super ubezpieczenia, bardzo miła kadra, ubezpieczam tutaj swoje mieszkanie już od lat.
Grażynka
Grażynka
5.0
27.03.2019
Polecam, bardzo dużo korzystnych ubezpieczeń domu. Atrakcyjne ceny, a przede wszystkim przemiła obsługa i fachowe doradztwo! Naprawdę dobre podejście do klienta.
Ola
Ola
5.0
15.01.2019
Zawsze jak wyjeżdżamy z narzeczonym na wakacje, to wykupujemy ubezpieczenie tutaj. To nieduży koszt, a warto, dzięki temu czujemy się bezpiecznie.
Radek
Radek
5.0
01.11.2018
Ubezpieczam się tylko tutaj - w tym dom, samochód i moją firmę. Świetnie potrafią doradzić, w razie wypadku można liczyć na ich pomoc. Pełen profesjonalizm.
Zosia
Zosia
5.0
27.09.2018
Od lat się tutaj ubezpieczam, oni są zdecydowanie najlepsi w mieście. Mają dużo korzystnych ubezpieczeń zarówno na samochód, jak i dom. Polecam.