Trumny z drewna świerkowego, sosnowego i dębowego
Trumny z drewna świerkowego, sosnowego i dębowego, Dyduch Zbigniew, Jeleśnia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5530001027
REGON: 070890568
Rok założenia:
1997

O firmie

Nazywam się Zbigniew Dyduch i specjalizuję się w usługach stolarskich. Zajmuję się produkcją różnego rodzaju trumien. Działalność w branży rozpocząłem ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1992 roku. Siedziba mojej firmy znajduje się w Jeleśni, w powiecie żywieckim, w województwie śląskim.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności mojej firmy jest produkcja trumien drewnianych. Mogę Państwu zaproponować trumny z wkładem metalowym, a także ekshumacyjne. W mojej ofercie można znaleźć także trumny dla dzieci. Podejmę się produkcji krzyży i obrzeży nagrobkowych. Oferowane przeze mnie trumny wykonane są z wysokiej jakości drewna, między innymi z drewna sosnowego, topolowego, dębowego oraz świerkowego.

Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy sprzedaż wieńców oraz wiązanek. W moim asortymencie mamy również urny. Podejmę się organizacji ceremonii pogrzebowych. Oferuję również sprowadzenie zwłok z zagranicy. Uzupełnienie mojej oferty stanowi zarówno krajowy, jak i międzynarodowy przewóz zwłok.

Oferta firmy skierowana jest do przedsiębiorstw, które są związane z branżą pogrzebową.

Dodatkową usługą, jaką świadczę, jest dowóz produktów pod wskazany przez Klienta adres. Dbam o środowisko, dlatego przy produkcji używam nieszkodliwych farb, lakierów i klejów. Asortyment podlega ciągłym kontrolom jakościowym. Pracuję przy pomocy specjalistycznych maszyn, które umożliwiają mi sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Na specjalne zamówienie Klientów, realizuję też nietypowe zlecenia.

Zatrudniam pracowników, którzy są doświadczeni i wykwalifikowani, służą pomocą i fachowym doradztwem.

Gwarantuję rzetelność oraz terminowość.

Zapraszam.

Artykuły

Planowanie własnego pogrzebu – nowa usługa zakładów pogrzebowych
Planowanie własnego pogrzebu – nowa usługa zakładów pogrzebowych
Planowanie własnego pogrzebu to zwyczaj, który dopiero wkracza do polskich realiów. Jego cel to odciążenie psychiczne i finansowe bliskich w czasie żałoby.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dyduch Zbigniew

Dyduch Zbigniew, Jeleśnia

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Dyduch Zbigniew

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Anita
Anita
5,0
24.12.2017
Szeroki wybór trumien, pracownicy służą fachowym doradztwem. Pomogli mi w wyborze odpowiedniej trumny, a także krzyża i obrzeża nagrobnego. Polecam.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Ilona
Ilona
5,0
21.11.2017
Firma pana Zbigniewa Dyducha pomogła mi bardzo podczas organizacji pogrzebu mojego męża. Byłam roztrzęsiona, a oni załatwili za mnie wszelkie formalności. Profesjonalna firma, którą serdecznie polecam.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0