Profesjonalny druk i projektowanie materiałów reklamowych
Profesjonalny druk i projektowanie materiałów reklamowych, Duma Print. Drukarnia, reklama, Projekt. Sławomir Duma, Lubań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6131174146
REGON: 230229960
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Duma Print to nowoczesna drukarnia, która na rynku działa od ponad 25 lat. Naszą siedzibą jest Lubań, w województwie dolnośląskim. Zajmujemy się projektowaniem oraz drukiem licznych materiałów reklamowych. Właścicielem firmy jest Sławomir Duma.

Oferta

Strona wizualna każdej reklamy jest niezwykle istotna. Na to bowiem potencjalni klienci danej firmy w pierwszej kolejności zwracają uwagę. Dlatego schludne, ładnie zaprojektowane, barwne i ciekawe materiały reklamowe przyciągną większe zainteresowanie. Coś o tym wiemy - bowiem od ćwierć wieku działamy zarówno w branży reklamowej, jak i poligraficznej.

Stawiamy na jakość i różnorodność dlatego nasza oferta obejmuje wiele typów materiałów reklamowych. Obecnie tworzymy i drukujemy:
 • broszury, katalogi firmowe i segregatory,
 • wizytówki,
 • czasopisma, książki i foldery,
 • kalendarze ścienne wieloplanszowe spiralowane,
 • kalendarze ścienne jednoplanszowe listwo­wane,
 • kalendarze biurkowe, ścienne jednodzielne oraz trójdzielne,
 • zaproszenia, koperty, ulotki
 • notesy personalizowane,
 • torby papierowe.
Zajmujemy się również projektowaniem reklam do czego służy nam nowoczesny sprzęt i oprogramowanie. Kompleksowa oferta nie byłaby możliwa bez specjalistycznego sprzętu oraz doświadczonej kadry pracowników. W zależności od potrzeb korzystamy z innych technik i materiałów. Stosujemy druk offsetowy, cyfrowy, kolorowy i czarno-biały. Doskonale znamy się na druku wielkoformatowym, z powodzeniem drukowaliśmy już setki reklam w dużych rozmiarach. Można u nas zamówić folie z nadrukiem, backlighty, rollupy, plakaty XXL, a nawet fototapety ze zdjęciem wybranym przez Klienta. Nasza propozycja to również:
 • obrazy na płótnie,
 • tablice informacyjne i wystawowe,
 • X-banery i L-banery,
 • szyldy,
 • plakaty.
Wciąż dbamy o rozwój naszego przedsiębiorstwa i wprowadzamy innowacyjne techniki oraz nowoczesny sprzęt. Niedawno wzbogaciliśmy się o nowy system druku cięcia HP Latex Print & Cut, który jest całkowicie ekologiczny. Wprowadziliśmy również projektowanie i wizualizacje 3D, szyldy podświetlane, wydruki na siatce mesh, bilety numerowane, podkłady na tacki dla restauracji i hoteli oraz windery w rozmiarach od 3 do prawie 5m.

Reklama niejedno ma imię jednak niezależnie na jaką jej formę się Państwo zdecydujecie macie sto procent gwarancji, że starannie i z zaangażowaniem podejdziemy do Waszego zlecenia. Przed drukowaniem odpowiednio przygotowujemy element, by nie został w żaden sposób uszkodzony choćby przez krzywe zadrukowanie, a następnie wykonamy go w odpowiedniej ilości. Realizujemy także duże i skomplikowane zlecenia i dbamy o terminowe wykonanie.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu oraz do zajrzenia na naszą stronę internetową. Służymy wszelką radą i pomocą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Duma Print!

Kontakt

Kontakt Duma Print. Drukarnia, reklama, Projekt. Sławomir Duma

Duma Print. Drukarnia, reklama, Projekt. Sławomir Duma, Lubań

Opinie (17)

Opinie o firmie Duma Print. Drukarnia, reklama, Projekt. Sławomir Duma

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jędrek
Jędrek
5.0
31.05.2019
Broszury świetnie wydrukowane, bardzo się cieszę, że złożyłem zamówienie właśnie u nich. Duża ilość nie przeszkodziła w terminowej realizacji. Polecam!
Jędrzej
Jędrzej
5.0
13.03.2019
Stworzenie projektu i oklejenie witryny było błyskawiczne. W bardzo krótkim czasie moja lodziarnia wyglądała oryginalnie oraz ładnie.
Marlena
Marlena
5.0
27.01.2019
Moja firma dzięki tej drukarni pozyskała wielu nowych klientów. Stworzyli dla mnie bardzo fajne wizytówki, plakaty oraz baner. Jestem jak najbardziej zadowolona.
Zuzka
Zuzka
5.0
24.11.2018
Profesjonalna drukarnia, która zatrudnia bardzo kreatywne osoby. Mają świetne spojrzenie na reklamę. Ciągle zaskakiwali mnie nowymi pomysłami. Razem wybraliśmy ten odpowiedni.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
05.09.2018
Na początku wykonali projekt, a później go wydrukowali. Koncepcja reklamy jest bardzo oryginalna. Wykonanie też jest zadowalające. Polecam serdecznie usługi tej drukarni!
Grzegorz
Grzegorz
5.0
21.04.2018
Bardzo ciekawa strona internetowa. Na pochwałę zasługuje również podejście do klienta. Polecam tę drukarnię. To prawdziwi profesjonaliści.
Krystian
Krystian
5.0
15.03.2018
Znają się nawet na naklejkach. Nie w każdej drukarni się tego podejmują. To ich zdecydowany atut.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
27.02.2018
Drukowaliśmy w Duma Print zaproszenia na nasz ślub. Goście mówili, że bardzo ładne. Podobały się wszystkim.
Martyna
Martyna
5.0
13.01.2018
Zdecydowanie polecam kalendarze. Mają różne rodzaje. Każdy może dobrać odpowiedni. W moim przypadku służą jako reklama, bo zawierają nasze logo.
Alex
Alex
5.0
10.12.2017
Żadne zlecenie nie stanowi dla nich wyzwania. Czy to czarno-białe, czy kolorowe zawsze świetnie wygląda.
Maciuś
Maciuś
5.0
09.11.2017
Druk cyfrowy w pełni profesjonalny. Wydruk estetyczny. Dobrze się prezentuje. Na pewno ponownie skorzystam z ich usług.
Gosia
Gosia
5.0
27.10.2017
Skuteczne usługi reklamowe w rozsądnych cenach. Jak dla mnie absolutny numer 1 na lojalnym rynku.
Bolek
Bolek
5.0
16.09.2017
Poligrafia stoi w firmie Duma Print na bardzo wysokim poziomie. Widać, że znają się na rzeczy. Wieloletnie doświadczenie to ich zdecydowany atut.
Hubert
Hubert
5.0
27.08.2017
Jakość jest doskonała. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam.
Tomasz
Tomasz
5.0
20.07.2017
Wydrukowali dla nas doskonałe ulotki. Już po kilku dniach zaobserwowaliśmy zwiększone zainteresowanie naszą działalnością. To z pewnością zasługa odpowiedniej reklamy. Dzięki Duma Print!
Janek
Janek
5.0
10.06.2017
Zapewniają wydruki bardzo wysokiej klasy. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli i podejrzewam, że nigdy tego nie zrobią.
Kornelia
Kornelia
5.0
30.05.2017
Oferują atrakcyjną ofertę cenową. Kolory na wydrukach są żywe, więc tym bardziej uważam, że ceny są super. Do tego są mili. Obsługa przebiega w przyjaznej atmosferze.