Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9690028327
REGON: 273004390
KRS: 0000175655
Rok założenia:
1996

O firmie

Firma Dtl Sp. z o.o. działa na rynku od 1996 roku. Siedziba naszej działalności znajduje się w Knurowie, na terenie powiatu gliwickiego, w województwie śląskim. Zajmujemy się outsourcingiem – kontrolujemy jakość produktów.

Oferta

Ponad 20 lat doświadczenia branżowego sprawiło, że dostosowaliśmy swoją ofertę według potrzeb i wymagań naszych klientów, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie klientów. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw mniejszych i większych.

Do naszych głównych obowiązków należy kontrolowanie jakości silikonowych podzespołów i termoplastycznych podzespołów. Nasza działalność obejmuje wiele dziedzin przemysłu. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, na którym pracujemy, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu sprawną, bezproblemową i terminową realizację zlecenia. Specjalizujemy się również w branży konsultingowej.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy służący wiedzą, doświadczeniem i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. W 2010 roku wdrożyliśmy w naszej firmie system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Kontakt

Kontakt Dtl sp. z o.o.

Dtl sp. z o.o., Knurów

Opinie (0)

Opinie o firmie Dtl sp. z o.o.