Projektowanie i wykonawstwo to nasza specjalność
Projektowanie i wykonawstwo to nasza specjalność, DS-T sp. z o.o. Inwestycje Budowlane, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5470046479
REGON: 008093780
KRS: 0000083642
Rok założenia:
1989

O firmie

Przedmiotem działalności naszej firmy DS-T jest projektowanie inwestycji budowlanych. Rozpoczęliśmy działalność około 30 lat temu, więc możemy poszczycić się dużym doświadczeniem i znajomością branży mieszkaniowej. Współpracujemy z wieloma inwestorami z kraju i zagranicy. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego.

Oferta

Specjalnością pracowników firmy DS-T jest profesjonalne doradztwo inwestycyjne. Istniejemy w branży już na tyle długo, aby wnikliwie poznać oczekiwania kontrahentów i efektywnie wychodzić im naprzeciw. Mimo zdobytej wiedzy w zakresie inwestycji budowlanej wciąż poszerzamy naszą wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i kursach, a także dyskutując z innymi firmami z branży.

W ramach naszej działalności zajmujemy się opracowaniem koncepcji i strategią działania. Analizujemy jakie czynności inwestorskie będą najlepsze dla Klienta. Osoby, które podjęły z nami współpracę, mają zapewnioną pełną obsługę formalno-prawną dotyczącą procesu projektowo-realizacyjnego. Nasze kompetencje pozwalają nam na uzyskanie wszelkich pozwoleń i korzystnych decyzji.

Zakres naszych czynności obejmuje również odbiory wewnętrzne. Przeprowadzamy nadzory inwestorskie i autorskie w sposób niezwykle rzetelny i dokładny. Kompleksowo realizujemy powierzone nam inwestycje budowlane. W nadzorowanych przez nas budynkach urządzenia technologiczne są montowane w odpowiedni sposób. Co więcej, wszelkie rozruchy technologiczne i mechaniczne są przez nas kompetentnie prowadzone.

W DS-T specjalizujemy się także w bieżącej obsłudze obiektów budowlanych. Zadbamy o okresowe kontrole, które są niezwykle istotne w tym elemencie, a także przeprowadzanie remontów i prac adaptacyjnych.

Świadczymy również usługi deweloperskie ściśle związane ze sprzedażą mieszkań. Działania oparte na inwestorstwie zastępczym, budowie mieszkań oraz generalnym wykonawstwie budowlanym zostały docenione przez rzesze Klientów.

Zapewniamy, iż wszelkie prace wykonamy zgodnie z wcześniej ustalonym terminem z Klientem. Bez wątpienia, jesteśmy solidną firmą, dla której zadowolenie i komfort Klienta jest sprawą podstawową.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z DS-T.

Kontakt

Kontakt DS-T sp. z o.o. Inwestycje Budowlane

DS-T sp. z o.o. Inwestycje Budowlane, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie DS-T sp. z o.o. Inwestycje Budowlane