Oferujemy produkcję drutów
Oferujemy produkcję drutów, Drut Met FHU. Wiesław Radzięda, Buków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6790177657
REGON: 356317824
Dodatkowe kontakty:

506 192 383

O firmie

Firma handlowo-usługowa Drut Met znajduje się w Bukowie, w powicie krakowskim, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju drutów. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Wiesław Radzięda.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest mechaniczna obróbka aluminium. Posiadamy 20-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm.

Proponujemy takie produkty, jak:
  • taśma aluminiowa,
  • drut odgromowy,
  • drut kolorowy,
  • drut aluminiowy,
  • siatki zgrzewane,
  • walcówka aluminiowa.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną produkcję drutów i innych elementów aluminiowych. Nasze wyroby powstają z najwyższej jakości komponentów. Specjalizujemy się również w anodowaniu oraz barwieniu aluminium.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Drut Met w Bukowie.

Kontakt

Kontakt Drut Met FHU. Wiesław Radzięda

Drut Met FHU. Wiesław Radzięda, Buków

Opinie (0)

Opinie o firmie Drut Met FHU. Wiesław Radzięda