Montaż i demontaż wytwórni betonu
Montaż i demontaż wytwórni betonu, Drucis Serwis, Pruszków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5851048268
Dodatkowe kontakty:

22 867 81 71

O firmie

Siedziba firmy Drucis Serwis znajduje się w Pruszkowie, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Bogusław Drucis specjalizuje się w usługach związanych z wytwórniami betonu. Firma działa na rynku od 1996 roku.

Oferta

Beton to podstawowy materiał budowlany, dlatego w tak wielu miejscach działają produkujące go zakłady. Wszystkie prace serwisowe związane z zachowaniem ciągłości produkcji betoniarni oraz prace budowlane najlepiej powierzać profesjonalistom z firmy Drucis Serwis. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników i dysponuje specjalistycznymi rozwiązaniami, dlatego jest w stanie działać w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Firma zrealizowała wiele inwestycji w Polsce, państwach Europy Zachodniej i Wschodniej, a także Kazachstanie i Angoli.

Drucis Serwis zajmuje się przede wszystkim montażem i demontażem wytwórni betonu. Instalacje przenosi na terenie Polski i poza jej granice. Ponadto firma oferuje:
  • doradztwo techniczne
  • remonty wytwórni betonu
  • serwisowanie wytwórni betonu
Prace serwisowe realizowane są przez całą dobę. Podczas napraw używane są części znajdujące się w firmowym magazynie. Przedsiębiorstwo sprzedaje podzespoły renomowanych marek. Są wśród nich elementy przeznaczone do instalacji recyklingu betonu.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Drucis Serwis oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje części Pemat, Wam, Bibko, Rexroth, Habermann, Liebherr, Teka, Elba i innych.

Kontakt

Kontakt Drucis Serwis

Drucis Serwis, Pruszków

Opinie (0)

Opinie o firmie Drucis Serwis