Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8722151712
REGON: 181058832

Polecane oferty

Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż listw przypodłogowych. Mamy duże doświadczeni...
Głównym profilem działalności firmy Metalpol jest wykonawstwo balustrad i barier, a także sprzedaż ...
Głównym profilem działalności firmy Mosiądz-Stal są usługi ślusarskie. Jesteśmy w stanie wykonać so...
Jesteśmy nowoczesną firmą tworzoną przez doświadczonych i wyszkolonych fachowców. Specjalizujemy si...

O firmie

Siedziba naszej firmy DrewStyl znajduje się w Paszczynie, w powiecie dębickim, w województwie podkarpackim. Od wielu lat prowadzimy działalność w branży stolarskiej. Specjalizujemy się w produkcji i montażu schodów.

Oferta

Wśród elementów konstrukcyjnych niezbędnych w każdym piętrowym domu znajdują się konstrukcje umożliwiające pokonywanie różnicy poziomów. Nasza firma wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na takie konstrukcje i zajmuje się wytwarzaniem szerokiej gamy atrakcyjnych cenowo schodów. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata praktyki pozwala nam na zaoferowanie Państwu produktów najwyższej jakości, charakteryzujących się wytrzymałością i estetycznością wykonania. Do produkcji używamy wyłącznie krajowego i egzotycznego drewna najwyższej jakości, pochodzącego ze sprawdzonych tartaków. Nasi pracownicy to prawdziwi mistrzowie ciesielscy, którzy nie boją się żadnych wyzwań, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowany i wyjątkowy projekt. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego mają Państwo gwarancję, że dopasujemy zamawiane elementy do konstrukcji budynku. W tym celu darmowo dojeżdżamy na miejsce i wykonujemy niezbędne pomiary. Następnie przygotowujemy projekt, na którego podstawie rozpoczynamy pracę. W projekcie uwzględniamy oczywiście Państwa wizję schodów. Dzięki fachowej pomocy z pewnością dokonają Państwo wyboru schodów idealnie pasujących do wnętrza domu. Po wykonaniu wszystkich elementów nośnych i stopni przystępujemy do montażu całej konstrukcji. W trosce o trwałość konstrukcji i bezpieczeństwo użytkowników korzystamy wyłącznie z materiałów montażowych renomowanych firm. Wśród schodów, które wykonujemy, można wyróżnić wewnętrzne konstrukcje:
 • montowane bezpośrednio na betonie
 • samonośne, o budowie ażurowej
 • samonośne, o budowie skrzyniowej
 • o krętej budowie
Prace kończymy dodaniem elementów wykończeniowych, w tym poręczy i tralek niezbędnych do bezpiecznej eksploatacji schodów oraz podnoszących ich estetyczność. Nasza firma zajmuje się również wytwarzaniem balustrad balkonowych.

Uzupełnieniem naszej oferty są liczne wyroby drewniane, wśród których znajdą Państwo wyjątkowe, projektowane na zlecenie, meble z drewna oraz drzwi.

Więcej informacji dotyczących naszej oferty oraz kosztów uzyskają Państwo pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt DrewStyl. R. Pluta

DrewStyl. R. Pluta, Paszczyna

Opinie (3)

Opinie o firmie DrewStyl. R. Pluta

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Krzysztof Ł.
Krzysztof Ł.
5,0
11.12.2015
Rewelacja, schody gotowe , kontakt super , takich fachowcow trzeba, wszystko zgodnie z projektem , polecam
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
12.12.2015
Polecam tą firmę zajmująca się produkcją i montażem schodów z Pszczyny. Kupiłem schody drewniane z litego drewna, schody są wykonane z bardzo dobrego drewna, które jest dobrze zaimpregnowane. Szybka realizacja zamówienia i fachowe doradztwo sprawia. //piotr92
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
11.12.2015
Polecam wszystkim zakład stolarski pana Rafała Pluty z Paszczyna.Bardzo solidna i rzetelna firma.Zrobili mi projekt i wycenę schodów samonośnych.Oferta bardzo korzystna a widząc wcześniejsze realizacje przekonało mnie to do współpracy.Schody bardzo ładnie prezentują się w domu, dobrane kolorystycznie do wnętrza.//nick:medium78
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0