Profesjonalne usługi tartaczne
Profesjonalne usługi tartaczne, Drew-Sęk s.c. Tartak. Palety drewniane.Platformy transportowe., Przyborki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7890005198
REGON: 630017464
Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Drew-Sęk to tartak, który powstał w 1992 roku. Siedziba tartaku znajduje się w Przyborkach, na terenie województwa wielkopolskiego. Stawiamy na nieustanny rozwój, świadcząc usługi najwyższej jakości.

Certyfikaty i dyplomy

17.09.2015 r. Poznań - świadectwo nadane przez Instytut Technologii Drewna orzekające, że warunki techniczno-organizacyjne w firmie Drew-Sęk zapewniają produkcję wyrobów z drewna w sposób zgodny z wymaganiami fitosanitarnymi.

Zarówno urządzenia, jak poszczególne procesy produkcji umożliwiają wykonanie obróbki termicznej w taki sposób, aby wewnątrz drewna została osiągnięta temperatura 56°C przez co najmniej 30 minut. Tego typu proces upoważnia firmę do oznaczenia swoich wyrobów znakiem HT.

Oferta

W naszym zakładzie znajdują się profesjonalne traki taśmowe oraz nowoczesne suszarnie kondensacyjne i aerodynamiczne, które zapewniają wysoką jakość suszenia oraz niewielkie ubytki. Naszym celem jest przede wszystkim maksymalne wykorzystanie surowca drzewnego.

Oferujemy Państwu pełen zakres artykułów tartych z rodzimych gatunków drzew, które odznaczają się najwyższą klasą. Specjalizujemy się w sprzedaży tarcicy suszonej oraz iglastej i liściastej, a także więźb dachowych oraz krawędziaków i kantówek.

Produkujemy także wielkogabarytowe platformy i palety do transportu materiałów ciężkich oraz skrzynie do przewozu urządzeń precyzyjnych. Prowadzimy sprzedaż deski tarasowej oraz podbitkowej. W naszej ofercie znajdą Państwo drewno budowlane, a także drewno opałowe i kominkowe oraz konstrukcyjne.

Na każdym etapie współpracy dbamy o rzetelną obsługę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, świadczymy transport ciężarowy naszych produktów. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. Doświadczeni pracownicy kompleksowo pomogą Państwu w wyborze najodpowiedniejszych produktów.

Gwarantujemy, że nasz solidny zapas magazynowy spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.

Kontakt

Kontakt Drew-Sęk s.c. Tartak. Palety drewniane.Platformy transportowe.

Drew-Sęk s.c. Tartak. Palety drewniane.Platformy transportowe., Przyborki

Opinie (0)

Opinie o firmie Drew-Sęk s.c. Tartak. Palety drewniane.Platformy transportowe.