Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9521992954

O firmie

Stomatolodzy, Dr Sobczak Junior Wilanów, Warszawa Klinika stomatologiczna Junior Wilanów prowadzona jest przez dr Barbarę Sobczak. Siedziba naszej kliniki zlokalizowana jest w Warszawie. Posiadamy duże doświadczenie, działamy już od 2007 roku.

Oferta

Zajmujemy się w leczeniem stomatologicznym, specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej. Ponadto umożliwiamy dostęp do takich lekarzy jak laryngolog, kardiolog, ortopeda, dermatolog, ginekolog czy ortopeda. Nasi lekarze nieustannie biorą udział w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje.

Czym zajmujemy się w ramach naszej działalności?

W ramach naszej działalności w klinice Junior Wilanów zajmujemy się szeroko rozumianą stomatologią dziecięcą. Naszym Pacjentom proponujemy ozonowanie, które jest nowoczesną, nieinwazyjną metodą walki z próchnicą. Dzięki użyciu ozonu posiadającego silne właściwości bakteriobójcze, rozwój próchnicy zostaje zahamowany. Stosuje się je zarówno w przypadku zębów stałych, jak i mlecznych. Dzięki temu uniknąć można nieprzyjemnego borowania.

Dużą uwagę przywiązujemy do higienizacji w ramach której propagujemy prawidłową dbałość o higienę jamy ustnej. Przeprowadzamy usuwanie osadu oraz płytki nazębnej, a także fluoryzację. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapobiec rozwojowi chorób zębów oraz dziąseł.

Zajmujemy się także psychologią, pomagamy osobom, które zmagają się z lękiem przed dentystą.

Jakie usługi w zakresie ortodoncji świadczymy w klinice Junior Wilanów?

W naszej klinice zapewniamy leczenie ortodontyczne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zajmiemy się leczeniem wszelkich wad zgryzu. Ponadto prowadzimy leczenie ortodontyczne, które ma na celu przygotowanie do planowanego zabiegu protetycznego lub ortodontycznego.

Naszym Pacjentom proponujemy innowacyjny system szyn przezroczystych, których ogromną zaletą jest fakt, że są właściwie niezauważalne. Dzięki temu będą mogli Państwo bez problemu śmiać się czy rozmawiać. W celu leczenia ortodontycznego stosujemy:
  • aparaty ruchome,
  • aparaty stałe,
  • aparaty z metalowymi zamkami,
  • aparaty z kompozytowe,
  • aparaty ceramiczne.
Stosujemy indywidualny plan leczenia, który opracowujemy na podstawie wywiadu z Pacjentem, modelu uzębienia oraz wykonanych zdjęć RTG - zarówno cefalometrycznego, jak i pantomograficznego.

Czy podczas leczenia stosujemy znieczulenie?

Podczas leczenia korzystamy z nowoczesnego znieczulenia komputerowego The Wand. Mały komputer pozwala na podanie znieczulenia przy użyciu niewidocznej igły przypominającej długopis. Zarówno dawkę, jak i tempo podawania jest dostosowane do każdego Pacjenta, dzięki czemu jest niezwykle precyzyjne. Pacjent nie czuje ani rozpierania, ani wkłucia.

U dzieci, które boją się wizyt u dentysty stosujemy sedację wziewna podtlenkiem azotu, zwanego także gazem rozweselającym. Można go stosować już u najmłodszych Pacjentów - zwiększa ono tolerancję na ból.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami działalności naszej kliniki w Warszawie!

Kontakt

Kontakt Dr Sobczak Junior Wilanów

Dr Sobczak Junior Wilanów, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Dr Sobczak Junior Wilanów

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Pacjent
Pacjent
4.0
23.11.2016
Praktyka dnia codziennego dowodzi, że wzmocnienie i rozwijanie struktur pociąga za sobą proces wdrażania i unowocześniania dalszych kierunków rozwoju. Wyższe założenia ideowe, a także nowy model działalności organizacyjnej zmusza nas do przeanalizowania form oddziaływania.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.03.2015
Pełen profesjonalizm, usługi świadczona na najwyższym poziomie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.07.2014
Dla mnie bomba :)