Drewniane domy dostosowane do potrzeb Klienta
Drewniane domy dostosowane do potrzeb Klienta, Domy z drewna Ireneusz Dyl, Długosiodło

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7621282079
Branża:

O firmie

Siedzibą prowadzonej przez Ireneusza Dyla firmy jest Długosiodło, w powiecie wyszkowskim, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność rynkową prowadzimy nieprzerwanie od 1996 roku proponując naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie domów z drewna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zajrzenia na stronę internetową.

Oferta

Główny profil działalności naszej firmy zarządzanej przez Ireneusza Dyla to budowa kanadyjskich domów szkieletowych. Doświadczenie w branży to nasz wielki atut. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych prac.

Nasza bieżąca oferta to:
  • domy drewniane,
  • drewniane altanki,
  • drewniane garaże,
  • drewniane wiaty z grillem i kuchnią,
  • drewniane domki ogrodowe,
  • drewniane domki działkowe,
  • drewniane domki narzędziowe,
  • drewniane domki dla dzieci.
Wykonując nasze domy korzystamy z nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Zawsze używamy najlepszej jakości materiałów. Cechuje nas kreatywność i oryginalne podejście do tematu i dlatego każdy z tworzonych przez nas budynków jest niepowtarzalny, a tym samym dopasowany do jednostkowych potrzeb i oczekiwań Klientów. Stawiamy na dokładność, dlatego dbamy o detale i precyzyjne wykończenie. Nasze konstrukcje to połączenie funkcjonalności i estetyki.

Rozszerzeniem naszej oferty jest realizacja prac związanych z wykonaniem fundamentów, jak również instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Stawiamy kominy oraz kominki, a także układamy pokrycia dachowe. Budujemy też szamba oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wykonujemy zabezpieczenia budynków przed burzą montując instalacje odgromowe. Stawiamy także ogrodzenia drewniane wokół domów.

Nie boimy się wyzwań i realizujemy nawet skomplikowane zlecenia. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą. Duże umiejętności pracowników i specjalistyczny sprzęt to gwarancja, że wykonamy prace w pełni profesjonalnie i terminowo. Przez lata z powodzeniem zrealizowaliśmy setki zleceń, zyskując grono zadowolonych Klientów. Mamy nadzieję, że Państwo do nich dołączą. Zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Domy drewniane – ciepło drewna zamiast zimnych murów
Domy drewniane – ciepło drewna zamiast zimnych murów
Jakie są zalety domów drewnianych? Kto buduje domy na bazie technologii kanadyjskiego budownictwa szkieletowego? Co warto wiedzieć o budowie domu z drewna?

Wideo

Kontakt

Kontakt Domy z drewna Ireneusz Dyl

Domy z drewna Ireneusz Dyl, Długosiodło

Opinie (6)

Opinie o firmie Domy z drewna Ireneusz Dyl

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek
Marek
5.0
28.05.2019
Wysoka jakość, panowie znają się na rzeczy. Już paru osobom ich poleciłem, bo jest taniej, niż tradycyjnie, a dom jest bardzo solidny.
Aleksander
Aleksander
5.0
16.03.2019
Bardzo się cieszę ze współpracy, a jeszcze bardziej z nowego domu. Serdecznie polecam!
Wojtek
Wojtek
5.0
10.01.2019
Ciekawy projekt i doskonałe wykonanie. Dom jest po prostu świetny!
Darek
Darek
5.0
29.11.2018
Postawili mi w ogrodzie ładną, drewnianą wiatę. Rzetelna firma i wykonanie.
Roksana
Roksana
5.0
12.09.2018
Od dawna marzył nam się drewniany dom. Tę firmę polecił nam znajomy i absolutnie nie żałuję. Wszystko zrobione perfekcyjnie, świetne wykonanie. Naprawdę warto.
Honorata
Honorata
5.0
06.07.2018
Zbudowany przez nich dom to naprawdę jakość. Wspaniałe wykonanie, a przede wszystkim każdy element jest dopracowany. Po prostu cudo! Super firma.