Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252058349
Rok założenia:
2012

Polecane oferty

Stworzyliśmy szeroką ofertę usługową, by pomóc Państwu we wszystkich kwestiach związanych z księgow...
Warszawa, Świętokrzyska 30 lok. 155, I piętro klatka V
Prowadzenie własnej działalności staje się o wiele łatwiejsze z pomocą wykwalifikowanej księgowej. ...
Wartością nadrzędną naszej firmy jest udzielenie Klientom w profesjonalnym doradztwie biznesowym or...
Warszawa, Żelazna 83/85 lok. 56
Biuro Tax Help Adama Bujalskiego w Warszawie powstało, by świadczyć usługi z zakresu rachunkowości ...

O firmie

Prowadzone przez Piotra Drapińskiego biuro księgowe PTD zlokalizowane jest w Warszawie. Na rynku branżowym działamy od 2012 roku. Zyskaliśmy w tym czasie bogate doświadczenie i szerokie grono klientów. Jesteśmy młodą, ale prężnie działającą firmą. Świadczymy obsługę księgową firmom spoza Warszawy. Kontakty US i ZUS w innych miastach też nie są dla nas kłopotem.

Oferta

Specjalizujemy się w obsłudze księgowej. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Nasze bogate doświadczenie i kwalifikacje pozwalają służyć fachowym doradztwem gospodarczym, finansowym i podatkowym na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Pomagamy klientom rozpoczynającym prowadzenie własnej działalności. Zajmujemy się między innymi otwieraniem ksiąg na dzień przyjęcia firmy. Gwarantujemy pełną poufność oraz odpowiedzialność za powierzoną obsługę księgową Państwa firmy.

Do naszych zadań należy też:
  • rejestracja podmiotów gospodarczych
  • likwidacja podmiotów gospodarczych
  • składanie wniosków do KRS
  • sprawozdania do ZUS, GUS i inne
  • tworzenie zakładowego planu kont
Sporządzamy również zestawienia księgowe (zgodnie z ustawą o rachunkowości i potrzebami klientów). Prowadzimy ewidencje środków trwałych, a także wyposażenia. Sporządzamy nawet deklaracje podatkowe PIT, CIT i VAT. Do naszych zadań należy też kontrola sald rozrachunków.

Zajmujemy się też kadrami i płacami. Skrupulatnie i terminowo sporządzimy listy płac, rozliczymy umowy, jak również reprezentujemy Państwa przed różnego rodzaju organami podatkowymi. Prowadzimy też kartoteki wynagrodzeń pracowniczych.

Specjalizujemy się również w usługach ubezpieczeniowych i kredytach. Nieustannie obserwujemy rynek ubezpieczeniowy, tak, aby móc zaproponować Wam najkorzystniejsze rozwiązania. Oferujemy szeroki pakiet obejmujący ubezpieczenia, m.in.:
  • firmowe
  • majątkowe
  • mienia
  • OC firmy
Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego możecie u nas nabyć najtańszą polisę OC albo otrzymać atrakcyjną pożyczkę gotówkową.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze wszystkie potrzeby klientów. Gwarantujemy oczekiwany efekt i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt DomPodatkow.pl

DomPodatkow.pl, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie DomPodatkow.pl