Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6181659584
REGON: 251449659
Rok założenia:
2001

O firmie

Odkurzacze centralne, Domo PHU, Kalisz Firma Domo zajmuje się systemami centralnego odkurzania. Od wielu lat reprezentuje renomowaną firmę Beam. Siedziba przedsiębiorstwa prowadzonego przez Krystynę Józefiak, znajduje się w Kaliszu, w województwie wielkopolskim. Solidnie i precyzyjnie montuje instalacje w obiektach.

Oferta

Instalacje centralnego odkurzania są o wiele bardziej skuteczne niż tradycyjne odkurzacze. Są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Można je montować na każdym etapie budowy domu. Dzięki nim sprzątanie domu lub mieszkania staje się prostsze.

W czym specjalizuje się firma Domo z Kalisza?

Firma Domo z Kalisza specjalizuje się w projektowaniu systemów centralnego odkurzania dopasowanych do indywidualnych potrzeb zamawiających. Centralne odkurzacze są niezwykle skuteczne w usuwaniu roztoczy, kurzu, pyłów oraz innych alergenów. To ciche i wygodne rozwiązanie pozwalające dokładnie odkurzyć każde miejsce w domu lub mieszkaniu.

Dla kogo przeznaczona jest oferta firmy Domo z Kalisza?

Oferta firmy Domo z Kalisza przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Odkurzacze centralne nadają się do domów i biur. W firmie mogą zaopatrzyć się także właściciele pensjonatów, obiektów przemysłowych oraz hoteli. Odkurzacze sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba sprawnie i szybko wyczyścić pomieszczenie.

Czym charakteryzują się systemy odkurzania centralnego?

Systemy odkurzania centralnego charakteryzują się przede wszystkim wysokimi parametrami technicznymi. Mają wysoką wydajność, jednocześnie minimalne natężenie dźwięku. Wyposażone są w specjalne zbiorniki, które zapobiegają rozwijaniu się bakterii. Klienci mogą liczyć na wiele różnorodnych modeli, które dobierają według własnych potrzeb. Systemy mogą mieć worki papierowe lub system filtracji. Zaopatrzyć się można w jednostkę centralną z wybraną pojemnością zbiornika, od 15 do 25 l. Odkurzacze centralne są antyalergiczne, dlatego nadają się do ochrony pomieszczeń przed rozwojem grzybów oraz bakterii.

Czym jeszcze zajmuje się firma Domo?

Firma Domo zajmuje się jeszcze sprzedażą specjalistycznych urządzeń do ogrodu. W ofercie znajdują się kosiarki automatyczne oraz roboto-kosiarki marki Ambrogio. Pracownicy zapewniają wybór odpowiedniego sprzętu zgodnie z wymaganiami klientów.

Co wchodzi w skład systemu centralnego odkurzania?

W skład systemu centralnego odkurzania wchodzi:
  • jednostka centralna
  • elastyczny wąż ssący
  • gniazdo wylotowe
  • separator uniwersalny
  • rury i kształtki PCV
  • szufelka automatyczna

Marki i specjalizacje

Firma jest dystrybutorem odkurzaczy centralnych Beam oraz robotów koszących Ambrogio.

Artykuły

Nowoczesne odkurzacze centralne – czy to dobra inwestycja?
Nowoczesne odkurzacze centralne – czy to dobra inwestycja?
Zastanawiasz się, czy inwestycja w odkurzacz centralny to dobry pomysł? Chcesz dowiedzieć się, jakie są zalety tego rozwiązania? Dobrze trafiłeś.
Zalety odkurzaczy centralnych Beam
Zalety odkurzaczy centralnych Beam
Odkurzacze centralne to nowoczesny sposób na sprzątanie mieszkania. Podłączamy rurę ssącą do gniazda i… to wszystko! Na czym polega ten innowacyjny system?
Zasady działania i zalety robotów koszących Ambrogio
Zasady działania i zalety robotów koszących Ambrogio
Roboty koszące Ambrogio są jednymi z najlepszych tego rodzaju urządzeń na rynku. Przyjrzeliśmy się ich specyfikacji oraz systemom, w oparciu o które działają.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Domo PHU

Domo PHU, Kalisz

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Domo PHU

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.06.2014
Dobrej jakości, niewadliwe odkurzacze. Wygodne w użyciu. Polecam.