Przekład pisemny i zwykły z języka angielskiego
Przekład pisemny i zwykły z języka angielskiego, Domi-Trans Maria Łempicka, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5220020786
REGON: 011051405
Rok założenia:
1992

O firmie

Maria Łempicka jest tłumaczem przysięgłym. Prowadzi biuro tłumaczeń z języka angielskiego w Warszawie. Przedsiębiorstwo funkcjonuje od 1992 roku.

Oferta

Nazywam się Maria Łempicka i prowadzę biuro tłumaczeń z języka angielskiego. Mam duże doświadczenie. Świadczę usługi translatorskie od ponad dwudziestu lat.

Głównym profilem mojej działalności są tłumaczenia przysięgłe. Służę pomocą przy przekładach wszelkich dokumentów sądowych i notarialnych. Podczas wykonywania powierzonych mi zadań stawiam nacisk na dbałość. Starannie pracuję nad każdym zdaniem, ponieważ doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak istotna jest dokładność w mojej profesji. Dałam poznać się klientom jako osoba terminowa i sumienna. Chociaż specjalizuję się w tłumaczeniach przysięgłych, zajmuję się przekładamy różnego typu. W zakres moich usług wchodzą również tłumaczenia zwykłe. Oferuję przekłady dokumentów technicznych i osobistych.

Wykonuję:
  • tłumaczenia ustne
  • tłumaczenia pisemne
  • tłumaczenia szeptane
  • tłumaczenia konsekutywne
  • tłumaczenia symultaniczne
Posiadam dużą wiedzę z zakresu języka angielskiego. Jeżeli potrzebujesz tłumaczenia, najodpowiedniejszym wyjściem jest zwrócenie się do profesjonalisty. Zapraszam do mojego biura.

Kontakt

Kontakt Domi-Trans Maria Łempicka

Domi-Trans Maria Łempicka, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Domi-Trans Maria Łempicka