Kompleksowa opieka nad osobami starszymi
Kompleksowa opieka nad osobami starszymi, Dom Pomocy Społecznej, Brzeziny

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
REGON: 000311711
Branża:

O firmie

Siedziba naszego Domu Pomocy Społecznej znajduje się w Brzezinach, w powiecie brzezińskim, na terenie województwa łódzkiego. Oferujemy kompleksową, całodobową pomoc osobom starszym oraz niepełnosprawnym. Nasza placówka zlokalizowana jest w centrum miasta Brzeziny. W pobliżu znajdują się instytucje państwowe, urzędy, sklepy, kościół oraz dworzec PKS.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Oferta


Świadczymy usługi w zakresie całodobowej opieki nad osobami starszymi, schorowanymi oraz z niepełnosprawnościami. Zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę.
Oferujemy Państwu usługi takie jak:
  • pielęgnacja podopiecznych,
  • zajęcia rehabilitacyjne,
  • zajęcia terapeutyczne,
  • imprezy kulturalno-oświatowe.
Ponadto opiekujemy się osobami z chorującymi na cukrzycę, miażdżycę czy chorobę Parkinsona. Starając się zapewnić naszym podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie, zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany, doświadczony personel. Nasi pracownicy opiekują się osobami, które są po udarach, wylewach, z zatorami mózgu, demencją starczą, stwardnieniem rozsianym, Alzheimerem czy różnego rodzaju schorzeniami narządów ruchu.

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy dwu, trzy, oraz czteroosobowe pokoje. Dysponujemy także pokojami dziennego pobytu, pokojem dla gości, jadalnią oraz salą terapii zajęciowej i w pełni wyposażonym gabinetem fizjoterapii.

Dbamy o zdrowie naszych podopiecznych, dlatego korzystamy z pomocy zatrudnionego u nas dietetyka. Uwzględnia schorzenia, na jakie cierpią nasi pacjenci i przygotowuje specjalne menu. Dzięki temu nasi podopieczni mają zdrowe i domowe posiłki.

Wiemy, jak ważne jest sprzyjające otoczenie oraz kontakt z przyrodą, dlatego wokół naszego domu znajduje się piękny ogród, bogaty w różnego rodzaju drzewa, kwiaty i krzewy oraz zadbane alejki. Teren jest płaski i bez barier architektonicznych.

Zależy nam na jak najdłuższym utrzymaniu podopiecznych w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. W związku z tym jesteśmy w stałym kontakcie z rodzinami pacjentów oraz z mieszkańcami społeczności lokalnej. Chętnie pomagamy naszym pacjentom w załatwianiu ich osobistych spraw.

Jesteśmy świadomi, jak ważne jest dla naszych podopiecznych kultywowanie wiary, dlatego umożliwiamy im kontakt z kapłanem, zgodnie z wyznaniem. Mogą również uczestniczyć w modlitwach organizowanych przez Grupę Modlitewną mieszkańców domu czy w Mszach Świętych, które odbywają się w soboty.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni czuli się w naszym Domu Pomocy Społecznej komfortowo i bezpiecznie. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.

Artykuły

Opieka nad osobą starszą – jak sobie radzić, kiedy spada na Twoje barki?
Opieka nad osobą starszą – jak sobie radzić, kiedy spada na Twoje barki?
Opieka nad osobą starszą wiąże się z dużą cierpliwością oraz odpowiedzialnością. Czy będziesz w stanie podołać temu zadaniu i jakie jeszcze masz wyjścia?

Wideo

Kontakt

Kontakt Dom Pomocy Społecznej

Dom Pomocy Społecznej, Brzeziny

Opinie (3)

Opinie o firmie Dom Pomocy Społecznej

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Edyta
Edyta
5.0
05.05.2019
Zdecydowanie dom pomocy społecznej oferujący usługi na najwyższym poziomie. Wiem od mojej cioci, że ma nie tylko fachową opiekę, ale również możliwość uczestniczenia w zajęciach terapeutycznych, które sprawiają, że wciąż jest w dobrej kondycji psychicznej.
Joanna
Joanna
5.0
08.03.2019
W tym domu przebywa od jakiegoś czasu moja babcia. Widzę, że jest w dobrej kondycji, rozpromieniona, chwali sobie również zdrowe, domowe jedzenie. Personel bardzo dobrze się nią opiekuje a ja jestem spokojniejsza. Duży plus dla nich.
Dominika
Dominika
5.0
30.01.2019
Jestem bardzo zadowolona z usług domu pomocy społecznej w Brzezinach. Opiekują się tam moją mamą. Dzięki nim wiem, że jest w dobrych rękach. Oprócz tego mają piękny ogród, w którym moja mama bardzo lubi odpoczywać. Polecam.