Zapewniamy niepełnosprawnym opiekę lekarską
Zapewniamy niepełnosprawnym opiekę lekarską, Dom Opieki Modrzew Jacek Parzych, Morąg

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7411398640
Branża:

O firmie

Dom opieki Modrzew zlokalizowany jest w Morągu, w powiecie elbląskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Zarządza nim Jacek Parzych. Oferujemy opiekę pielęgniarską i lekarską zarówno dla osób starszych, przewlekle chorych, jak i niepełnosprawnych. Świadczymy usługi nieprzerwanie od 2003 roku.

Oferta

Zajmujemy się prowadzeniem domu opieki dla seniorów, a także osób przewlekle chorych. Oprócz tego placówka Modrzew przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Dysponujemy specjalną windą typu szpitalnego. Staramy się, by podopieczni czuli się u nas tak komfortowo i bezpiecznie, jak w domu. Dbamy o rodzinną atmosferę.

Oferujemy pobyty zarówno stałe, jak i czasowe. Zapewniamy zakwaterowanie w przytulnych pokojach dwu- i trzyosobowych z łazienkami. Do dyspozycji podopiecznych jest również pokój dzienny z czytelnią prasy, dostępem do telewizji oraz internetu. Gwarantujemy pełne wyżywienie, w postaci czterech posiłków dziennie. Serwujemy smaczne i pożywne dania, dzięki którym podopieczni nabiorą sił i odzyskają energię.

Ponadto świadczymy opiekę pielęgniarską i lekarską w ramach NFZ. Posiadamy salę do rehabilitacji oraz fizykoterapii. Proponujemy opiekę duszpasterską i różnego rodzaju terpie zajęciowe. Dodatkowo podejmujemy się organizacji rozmaitych imprez okolicznościowych. Chcemy umilić podopiecznym czas wolny.

Zachęcamy do częstego odwiedzania swoich bliskich.

Chcesz, żeby Twój bliski był w dobrych rękach przez całą dobę? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i nawiązania współpracy z domem opieki Modrzew w Morągu.

Artykuły

Jak wybrać dobry dom opieki dla osoby starszej?
Jak wybrać dobry dom opieki dla osoby starszej?
Podejmując decyzję o przekazaniu osoby starszej do domu opieki stajemy przed trudnym wyborem odpowiedniej placówki. Musimy wziąć pod uwagę wiele informacji.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dom Opieki Modrzew Jacek Parzych

Dom Opieki Modrzew Jacek Parzych, Morąg

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Dom Opieki Modrzew Jacek Parzych

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Igor
Igor
5,0
16.01.2018
Moja mama jest pod ich opieką. Dzięki nim mam pewność, że najważniejsza osoba w moim życiu jest dobrych rękach. Często ją odwiedzam.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Klara
Klara
5,0
09.12.2017
Byłam załamana, gdy dowiedziałam się, że mój tata poważnie zachorował. Poczałkowo zajmowałam się nim w domu. Tata z każdym dniem czuł się gorzej, nie dawałam sobie rady. Trafiłam na ofertę domu opieki Modrzew. Zapewniają całodobową opiekę.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Aleksander
Aleksander
5,0
26.11.2017
Moja babcia jest u nich na stałe. Odkąd trafiła do domu opieki Modrzew jej stan zdrowia znacznie się polepszył. Oprócz tego dużo częściej się uśmiecha.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0