Zapewniamy opiekę dla osób starszych w trybie dziennym
Zapewniamy opiekę dla osób starszych w trybie dziennym, Dom Opieki Ludwisia Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943270119
REGON: 542916972
Rok założenia:
2025
Branża:

O firmie

Dom Opieki Ludwisia działa od 2017 roku z siedzibę we Wrocławiu. Zapewniamy dzienną opiekę nad seniorami oraz organizujemy liczne zajęcia terapeutyczne z myślą o osobach zmagających się z zaburzeniami funkcji poznawczych.

Oferta

Nasza placówka angażuje się w opiekę nad osobami starszymi, a dzięki temu otrzymała certyfikację wydaną przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, jako "Miejsce przyjazne seniorom".

Dbamy o to, aby nikt z naszych podopiecznych nie czuł się samotny i co ważne od poniedziałku do piątku organizujemy masę ciekawych wydarzeń oraz prowadzimy terapie zajęciowe. Przykładowe atrakcje, jakie zapewniamy w ramach opieki to:
  • terapia grupowa,
  • trening funkcji poznawczych dla usprawnienia koncentracji i pamięci,
  • wspólnie obchody świąt oraz urodzin i imienin,
  • organizacja licznych zabaw (na przykład Andrzejki czy Karnawał),
  • arteterapia i zajęcia plastyczne, które relaksują,
  • ludoterapia i integracja grupowa,
  • muzykoterapia i taniec,
  • warsztaty kulinarne z elementami integracji sensorycznej,
  • ćwiczenia fizyczne i relaksacyjne.
Opieka dzienna dla seniorów, jaką zapewniamy, prowadzona jest przez wykwalifikowany zespół. Warto nam zaufać właśnie dlatego, że tworzymy kadrę terapeutów zajęciowych, opiekunów medycznych oraz innych specjalistów, którzy cały czas wdrażają nowe inicjatywy. Co więcej, w ramach opieki gwarantujemy wyżywienie w formie cateringu oraz dbamy o to, aby podopieczni zażywali lekarstwa zgodnie z zaleceniami lekarzy.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, a także na naszą stronę internetową - Dom Opieki Ludwisia.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dom Opieki Ludwisia Sp. z o.o.

Dom Opieki Ludwisia Sp. z o.o., Wrocław

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

4.5
29 opinii
Opinie w Google

4.5/5

29 opinii

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Bartek
Bartek
Opinia z Google
5.0
08.04.2026
Mateusz xd
Mateusz xd
Opinia z Google
5.0
28.01.2026
Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Opinia z Google
4.0
12.01.2026
Adam
Adam
Opinia z Google
5.0
29.12.2025
Adam Wąsik
Adam Wąsik
Opinia z Google
5.0
29.12.2025
Naprawdę polecam każdemu! Ludzie z sercem do starszych osób❤️
Adam Wąsik
Adam Wąsik
Opinia z Google
5.0
01.12.2025
Włodzimierz Popławski
Włodzimierz Popławski
Opinia z Google
5.0
14.11.2025
Polecamy Ludwisię! Nasza mama bardzo jest zadowolona z pobytu w ośrodku. Smakuje jej jedzenie, lubi zajęcia plastyczne i spacery po parku. Opowiada nam, jakie ciekawe były zajęcia.
Paulina Pawlak
Paulina Pawlak
Opinia z Google
5.0
09.06.2025
Jako wnuczka czuję ogromną ulgę, że Babcia jest w dobrych rękach. Wiem, że jest bezpieczna i nie siedzi sama w domu. To miejsce daje nam obydwu spokój i komfort ☺️
Jaro King
Jaro King
Opinia z Google
5.0
05.06.2025
Panie z Ludwisi opiekują się moja mamą już od ponad dwóch lat, widać u pań pełne oddanie i empatię w stosunku do wszystkich podopiecznych, polecam ten dom z całego serca.
Александра Фатьянова
Александра Фатьянова
Opinia z Google
1.0
13.09.2024
Piotr Różański
Piotr Różański
Opinia z Google
5.0
04.08.2024
Przyjazne miejsce dla osób z demencją. Ciekawe różnorodne zajęcia, indywidualnie dobrane do potrzeb seniorów. Polecam
Małgorzata Staszewska
Małgorzata Staszewska
Opinia z Google
5.0
31.07.2024
Polecam!
Iwona Florczak
Iwona Florczak
Opinia z Google
1.0
29.07.2024
Dziś (27.07.2024 r. godz. 13:35-13:40) byłam świadkiem jak Panie z personelu zagubiły jednego z pensjonariuszy. Zaczepiłam samotnego starszego Pana z obuwiu typu kapcie na parkingu pod wejściem do garażu (około 50 m od Ludwisi). Jak podjechałam samochodem - Pan już tam stał, ja również przez chwilę jeszcze siedziałam w samochodzie. Po wyjściu Pan sam mnie zaczepił - nie wiedział gdzie jest, pytał o innych „gości z ośrodka”. Pan miał na imię Jan. Dopiero po chwili podeszła do nas Pani opiekunka, wzięła go pod ramię i odprowadziła do Ludwisi. Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie opiekunek, które zgubiły pacjenta powinno ujrzeć światło dzienne - mogło się skończyć jakąś tragedia!
Klaudia Orska
Klaudia Orska
Opinia z Google
5.0
30.05.2023
Wykwalifikowany personel ze świetnymi zajęciami terapeutycznymi! Moja babcia w końcu odżyła! Polecam z całego serca i dziękuję za zaangażowanie! ❤️
Mery Osiecka
Mery Osiecka
Opinia z Google
5.0
12.03.2023
Bardzo polecam! Świetna opieka i miła atmosfera :)
Joanna Sieluzycka
Joanna Sieluzycka
Opinia z Google
5.0
12.03.2023
Bardzo dobra opieka :) Polecam z czystym sumieniem.
Magda Nowak
Magda Nowak
Opinia z Google
5.0
12.03.2023
Bardzo polecam! Profesjonalna opieka nad osobą starszą, nawet najbardziej wymagającą :)
Dariusz Gawlik
Dariusz Gawlik
Opinia z Google
5.0
12.03.2023
Dziadek bardzo zadowolony. Mogę z całą pewnością polecić innym seniorom :)
Zuzanna Skorek
Zuzanna Skorek
Opinia z Google
5.0
12.03.2023
Niespotykana empatia opiekunów wobec podopiecznych, pełen profesjonalizm, samo dobro. Polecam z całego serca!!!
Beata
Beata
Opinia z Google
5.0
11.03.2023
Najlepsze miejsce dla starszej osoby. Dzienna opieka na najwyższym poziomie. Zajęcia grupowe dostosowane do wieku i możliwości podopiecznych. Empatia, cierpliwość, zaangażowanie. Polecam.
KRIZZY
KRIZZY
Opinia z Google
5.0
12.01.2023
Bardzo miła i profesjonalna kadra. Różne atrakcje i ciekawe zajęcia sprawiają, że babcia się nie nudzi. Polecam!
Maciej Voo
Maciej Voo
Opinia z Google
5.0
12.01.2023
Krzysztof Wroński
Krzysztof Wroński
Opinia z Google
5.0
12.01.2023
Serdecznie polecam, profesjonalna i cierpliwa obsługa. Babcia jest zadowolona :)
Amanda Trębicka
Amanda Trębicka
Opinia z Google
5.0
11.01.2023
Pełen profesjonalizm i wiedza. Jedyne w swoim rodzaju miejsce Wrocławiu, nie trzeba martwić się o bliską osobę, o wszystko zadbają
Lucyna Hubisz
Lucyna Hubisz
Opinia z Google
5.0
17.07.2022
Świetna profesjonalna opieka. Kreatywne zajęcia sprawiają że mamie wraca radość i sens życia. Bezpieczne miejsce dla mojej mamy gdy jestem w pracy. Smaczne i zdrowe posiłki.
P P
P P
Opinia z Google
5.0
20.05.2022
Miejsce godne polecenia.
ccrusoee
ccrusoee
Opinia z Google
3.0
16.10.2019
Z informacji jakie posiadam z dużą troską i zainteresowaniem podchodzą do podopiecznych ;-)
Robson Rs
Robson Rs
Opinia z Google
1.0
28.09.2019
Martyna Mocon
Martyna Mocon
Opinia z Google
5.0
20.09.2017
Serdecznie polecam. Dziadek wracał zadowolon po miło i intensywnie spędzonym dniu w Ludwisi. Personel pełen zaangażowania, a Pani Justyna jest cudowną osobą :)
Zobacz więcej (9)