Całodobowe pogotowie dźwigowe
Całodobowe pogotowie dźwigowe, Dolpol-Dźwig sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 8951024961
REGON: 930804750
KRS: 0000119169
Rok założenia:
1996

O firmie

Firma Dolpol-Dźwig Sp. z o.o. znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1996 roku. Zajmujemy się montażem i remontowaniem dźwigów.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu dystrybucji urządzeń dźwigowych. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, właściciele firm oraz instytucje publiczne.

Oferujemy:
  • serwis dźwigów osobowych,
  • dźwigi osobowe,
  • dźwigi towarowe,
  • windy szpitalne,
  • platformy dla niepełnosprawnych,
  • remonty dźwigów osobowych,
  • serwisowanie wind towarowych.
Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że bardzo szybko odnajdujemy nawet najmniejszą usterkę i z powodzeniem ją usuwamy. To zapewnia całemu systemowi sprawne działanie. Podejmujemy się także generalnych remontów wind, w celu przywrócenia parametrów utraconych na skutek instruktywnej eksploatacji.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia UDT oraz SEP. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi, które umożliwiają nam sprawną realizację powierzonych obowiązków. Sprawujemy całodobowy nadzór techniczny.

Naszym klientom proponujemy także aparatury sterowe, kabiny, zespoły napędowe, drzwi kabinowe i szybowe, dźwigi dla osób niepełnosprawnych, a także różnego rodzaju części dźwigowe, które pochodzą od producentów krajowych i zagranicznych. Dostarczamy windy z napędem hydraulicznym lub elektrycznym linowym oraz z maszynownią lub bez niej.

Podczas modernizacji dźwigów przeprowadzamy naprawy kabin i ich wyposażenia, drzwi szybowe wyposażamy w zamek bezpieczeństwa, montujemy ograniczniki prędkości i zespoły napędowe z linami nośnymi, a także aparaturę sterową z instalacją elektryczną.

Odbiorcami naszych usług są zakłady opieki zdrowotnej, wspólnoty mieszkaniowe, hotele oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Dolpol-Dźwig we Wrocławiu.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Dolpol-Dźwig sp. z o.o.

Dolpol-Dźwig sp. z o.o., Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Dolpol-Dźwig sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.06.2014
zatrudniliśmy Dolpol ponieważ polecili ich nam znajomi męża, jesteśmy całkowicie zadowoleni z ich usług, cała współpraca przebiegała bezproblemowo, a kontakt z nimi zawsze był prosty i miły.