Sporządzanie analiz opłacalności inwestycji
Sporządzanie analiz opłacalności inwestycji, DMR Studio Ryszkowski Dominik, Maria, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9512155093
REGON: 142216655
Rok założenia:
2010

O firmie

Nazywam się Dominik Ryszkowski i prowadzę firmę DMR Studio. Jestem rzeczoznawcą majątkowym specjalizującym się w wycenie domów i mieszkań. Siedziba mojej firmy znajduje się w Warszawie.

Ukończyłem dwie prestiżowe warszawskie uczelnie, dzięki którym zyskałem solidną wiedzę. Dysponuję wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami w dziedzinie szacowania nieruchomości oraz uprawnieniami budowlanymi do projektowania w specjalności architektonicznej.

Oferta

W ramach świadczonych wykonuję operaty szacunkowe nieruchomości. Służą one do celów zabezpieczenia wierzytelności, zabezpieczenia emisji obligacji, wpisu nieruchomości do ewidencji środków trwałych, aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego gruntu, kupna-sprzedaży, postępowań sądowych i komorniczych oraz wielu innych.
Wszelkich wycen nieruchomości dokonuję zgodnie z przepisami polskiego prawa. Zapewniam wysokie standardy usług, dzięki którym mam już szerokie grono zadowolonych klientów.

Każdego klienta traktuję w sposób indywidualny i każda wycena nieruchomości wykonywana jest z pełnym zaangażowaniem. Moi klienci mogą liczyć na terminowość, a także bezstronność oferowanych usług. Stale też poszerzam swoją wiedzę z dziedziny wycen, aby móc zagwarantować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Do moich zadań należy:
  • wycena budynków
  • analiza rynku nieruchomości
  • wycena biur
  • wycena budynków biurowych
  • wycena lokalu usługowego
  • wycena hal magazynowych
Ponadto zajmuję się doradztwem w zakresie rynku nieruchomości, sporządzaniem analiz opłacalności inwestycji, sporządzaniem opracowań i analiz rynku nieruchomości.

Zapraszam do korzystania z usług firmy DMR Studio.

Kontakt

Kontakt DMR Studio Ryszkowski Dominik, Maria

DMR Studio Ryszkowski Dominik, Maria, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie DMR Studio Ryszkowski Dominik, Maria