Sprzedaż anten radiowych i satelitarnych
Sprzedaż anten radiowych i satelitarnych, Dipol sp.j., Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5271034083
Rok założenia:
1991
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Założona w 1990 roku firma Dipol jest europejskim dystrybutorem CCTV, LAN/WLAN, TV-SAT oraz producentem anten telekomunikacyjnych, telewizyjnych i radiowych. Osobami zarządzającymi są Lilianna i Zbigniew Dipol. Siedziba firmy mieści się w Warszawie.

Oferta

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną urządzeń związanych głównie z transmisją wizji. Współpracujemy z wieloma firmami, zaopatrując je kompleksowo w urządzenia do instalacji CCTV, LAN/WLAN i TV-SAT. Sprzedaż prowadzona jest bezpośrednio w oddziałach firmy, a także za pośrednictwem naszego e-sklepu.

Nasze oddziały znajdują się także w Częstochowie, Katowicach, Kielcach, Łodzi, Sandomierzu, Szczecinie i Wrocławiu.

DIPOL jest dwukrotnym laureatem Diamentu Forbesa, nagrody przyznawanej firmom najszybciej zwiększającym swoją wartość i cieszącym się opinią odpowiedzialnego kontrahenta, oraz trzykrotnym zdobywcą Gazeli Biznesu, przyznawanej przez dziennik "Puls Biznesu". Otrzymaliśmy tytuł Dynamiczna Firma, gdyż systematycznie zwiększamy swoje zyski i obroty.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wideo

Kontakt

Kontakt Dipol sp.j.

Dipol sp.j., Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Dipol sp.j.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.05.2013
Osobiście uważam, że firma z najbogatszą ofertą produktów w dziedzinie sprzętu antenowego. Zaczynając na artykułach TV - SAT, a kończąc na artykułach do sieci WLAN, LAN i 3G. Jeśli chcemy przygotować sieć WLAN, to mamy w ofercie zarówno punkty dostępowe, karty sieciowe, anteny panelowe lub anteny z reflektorem, routery, modemy, złączki RF i wiele innych. Ciekawym i wartym sprawdzenia elementem dostępnym na stronie dipol.com.pl są przykładowe schematy instalacji TV, SAT, WLAN, GSM //Iorwet