Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6311008662
REGON: 271088200
Rok założenia:
1990
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Izolacja, termoizolacja i hydroizolacja, Dimeks - Termiczne Izolacje - Zdzisław Dynia, Gliwice Dimeks w Gliwicach to firma prowadzona przez Zdzisława Dynię. Wyspecjalizowała się w wykonywaniu nowoczesnych izolacji termicznych.

Oferta

Odpowiednio zaprojektowania i wykonana izolacja termiczna pozwala oszczędzać energię w instalacjach przemysłowych. Jej wykonanie najlepiej powierzyć sprawdzonej firmie, od lat działającej w branży izolacji. Taką firmą jest Dimeks z Gliwic. Powierzając mu wykonanie prac izolacyjnych, można być pewnym najwyższej jakości realizacji.

Gdzie stosuje się izolacje przemysłowe?

Izolacje przemysłowe stosuje się w urządzeniach i instalacjach, które wymagają zapewniania określonej temperatury lub ograniczenia strat ciepła. Izolacje umożliwiają również oszczędzanie energii w kotłach, turbinach czy rurociągach cieplnych. Dzięki warstwie izolacyjnej możliwa jest bezpieczna obsługa urządzeń i instalacji.

Jakie izolacje termiczne wykonuje firma Dimeks z Gliwic?

Firma Dimeks wykonuje takie izolacje termiczne, jak:
  • izolacje termiczne aparatury chemicznej,
  • izolacje termiczne zbiorników,
  • izolacje termiczne sieci ciepłowniczych,
  • izolacje termiczne kotłów energetycznych,
  • izolacje termiczne elektrofiltrów,
  • izolacje kanałów i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • izolacje termiczne kanałów spalin i cyklonów.
W ramach swojej działalności zajmuje się również wykonywanie obróbek blacharskich, zabezpieczeń antykorozyjnych oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych konstrukcji stalowych oraz kanałów oddymiających i wentylacyjnych.

Z jakich materiałów powstają izolacje dla przemysłu?

Izolacje są wykonywane z wykorzystaniem mat oraz płyt z wełny mineralnej i szklanej oraz otulin z poliuretanu, wełny mineralnej lub polietylenu. Stosowane są także płaszcze zabezpieczające izolacje z blachy ocynkowanej, aluminiowej, powlekanej, trapezowej oraz lakierowanej.

Poza tym, firma Dimeks pomaga w spawaniu konstrukcji metodami MIG, MAG oraz TIG. Prowadzi też wynajem samojezdnego podnośnika koszowego na samochodzie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dimeks - Termiczne Izolacje - Zdzisław Dynia

Dimeks - Termiczne Izolacje - Zdzisław Dynia, Gliwice

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Dimeks - Termiczne Izolacje - Zdzisław Dynia