Naprawy silników Diesla oraz regeneracja wtryskiwaczy i pomp wtryskowych
Naprawy silników Diesla oraz regeneracja wtryskiwaczy i pomp wtryskowych, Diesel Serwis. Przemysław Wróbel, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7791109109
REGON: 301337152
Rok założenia:
2015

O firmie

Warsztat mechaniczny Diesel Serwis ma swoją siedzibę w Poznaniu. Naszym zakładem zarządza Przemysław Wróbel. Zajmujemy się diagnostyką i naprawą silników Diesla samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Specjalizujemy się w diagnostyce i naprawie silników Diesla. Ten typ silnika należy do skomplikowanych, dlatego przy jego naprawie ważna jest nie tylko wiedza, ale i doświadczenie. Zatrudniani przez nas pracownicy to świetni specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Podejmujemy się wykonywania nawet najbardziej nietypowych zleceń, także dotyczących limitowanych modeli.

Nasza oferta związana z silnikami Diesla obejmuje takie usługi jak:
  • naprawa,
  • serwis,
  • regeneracja jednostek napędowych.
Regeneracja dotyczy takich elementów jak wtryski lub pompy wtryskiwaczy. Zajmujemy się także konserwacją układów paliwowych, działamy w zakresie elektroniki samochodowej. Każdą naprawę przeprowadzamy starannie i z dużą dokładnością. Podejmujemy się naprawy silników w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także w maszynach budowlanych i rolniczych.

Oferujemy wykonanie regulacji zapłonu i likwidację różnych problemów mechanicznych w pojeździe. Na prośbę Klienta wymienimy płyny eksploatacyjne, filtry , uszczelki czy paski. Zajmujemy się także regeneracją turbosprężarek.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi demontaż zapieczonych czy urwanych wtryskiwaczy. Przeprowadzamy to w taki sposób, by nie było konieczne ściąganie głowicy. Podejmiemy się wyciągnięcia zapieczonych wtryskiwaczy w każdym samochodzie, który posiada silnik diesla. Wszystkie te czynności przeprowadzamy przy pomocy specjalistycznych narzędzi. Przeprowadzamy je u nas w warsztacie, lub na życzenie Klienta we wskazanym przez niego miejscu. Istnieje również możliwość wykonania przez naszą firmę regeneracji pompowtryskiwaczy wysyłkowo. Dodatkowe informacje dostępne są na naszej stronie.

Zapraszamy w współpracy z firmą Diesel Serwis w Poznaniu.

Marki i specjalizacje

Podczas pracy korzystamy ze sprzętu marek Bosch i Delphi.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Maszyny budowlane
Maszyny rolnicze
Samochody ciężarowe
Samochody dostawcze
Samochody osobowe

Artykuły

Naprawa silników dieslowych i nie tylko w poznańskim warsztacie
Naprawa silników dieslowych i nie tylko w poznańskim warsztacie
Jeśli poszukujesz dobrego i taniego zakładu zajmującego się naprawami silników dieslowych, czy też manualnych skrzyń biegów, wybierz poznański Diesel Serwis!
Co najczęściej psuje się w silnikach diesla?
Co najczęściej psuje się w silnikach diesla?
Silniki wysokoprężne, podobnie jak każde inne, ulegają awariom. Te są zwykle dość kosztowne w usunięciu. Najczęściej w dieslach psuje się układ wtryskowy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Diesel Serwis. Przemysław Wróbel

Diesel Serwis. Przemysław Wróbel, Poznań

Opinie (5)

Opinie o firmie Diesel Serwis. Przemysław Wróbel

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarosław
Jarosław
5.0
01.07.2019
Wymiana filtrów, uszczelek i regulacja zapłonu wykonane, jak należy. Konkretna oferta.
Maciej
Maciej
5.0
13.05.2019
Dzięki za możliwość wysyłki! Fajny pomysł i wszystko sprawnie zrealizowane, mimo, że mieszkam na drugim końcu Polski miałem pompowtryskiwacze zregenerowane i odesłane bardzo szybko! Warto skorzystać z ich usług.
Czarek
Czarek
5.0
07.03.2019
Fachowe wykonanie. O silnikach Diesla wiedzą wszystko. Rzetelna firma.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
31.01.2019
Wszystko ogarnęli, a usługa została szybko wykonana. Widać, że to ludzie z dużym doświadczeniem w temacie regeneracji diesli. Polecam.
Kamil
Kamil
5.0
22.11.2018
Wszystko zostało super wykonane. Dzięki regeneracji wtrysku całość działa, jak należy. Bardzo jestem zadowolony z usługi i na pewno w razie konieczności znów się do nich zwrócę.