Kompleksowe tłumaczenia ustne i pisemne z języka angielskiego
Kompleksowe tłumaczenia ustne i pisemne z języka angielskiego, Demidowicz Katarzyna, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5991350234
REGON: 211249673
Dodatkowe kontakty:

95 722 96 78

Rok założenia:
2003

O firmie

Nazywam się Katarzyna Demidowicz i jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Siedziba mojego biura ulokowana jest w Gorzowie Wielkopolskim, na terenie województwa lubuskiego. Na rynku działam nieprzerwanie od 2003 roku, świadcząc usługi translatorskie dla osób indywidualnych oraz firm.

Oferta

Jestem kompetentnym tłumaczem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem oraz fachową wiedzą. Do tej pory z moich usług korzystało wielu Klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Obdarzyli mnie swoim zaufaniem, a ja ich nie zawiodłam. Stawiam duży nacisk na rzetelność, dokładność oraz profesjonalizm.

Oferuję szeroki zakres tłumaczeniowy, który obejmuje tłumaczenia dokumentów i tekstów. Zajmuję się przekładami naukowymi, sądowymi, medycznymi, technicznymi oraz samochodowymi. Moja oferta to zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne, konsekutywne, szeptane oraz symultaniczne.

Do wykonywania pracy na wysokim poziomie wykorzystuję najnowsze programy oraz wiele książek naukowych. Wszystko po to, by uniknąć prawdopodobieństwa wystąpienia jakiejkolwiek pomyłki. Stale poszerzam moją wiedzę, uczestnicząc na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Gwarantuję pełne bezpieczeństwo oraz dyskrecję.

Moje biuro tłumaczeniowe obsługuje Klientów z Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolicznych miejscowości.

Kontakt

Kontakt Demidowicz Katarzyna

Demidowicz Katarzyna, Gorzów Wielkopolski

Opinie (2)

Opinie o firmie Demidowicz Katarzyna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maria L.
Maria L.
5.0
15.06.2018
Dobre ceny przy super jakosci!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.06.2013
Bardzo dobry tłumacz, polecam.