Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132439584
REGON: 146369226

O firmie

Działalność naszej firmy Dekograf opiera się na oprawie plastycznej scenografii eventowych. Osobą decyzyjną jest u nas Anna Boratyńska-Jasińska. Firma została założona w 2012 roku, a nasza siedziba mieści się w Warszawie.

Oferta

Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się w branży reklamowej o, której wiemy naprawdę sporo. Odpowiadamy za oprawę plastyczną scenografii eventowych. Nasza zadania obejmują także zabudowę stoisk targowych. Z usług Dekograf korzystają zarówno małe, jak i te duże firmy.

Wszystkie scenografie wykonywane są według konkretnych projektów. Ponadto można od nas wypożyczyć meble i rekwizyty, które bardzo przydadzą się na wystawach. Służymy również pomocą w montażu wszystkich eksponatów i urządzeń wystawowych. Zajmujemy się także wieszaniem banerów, oświetlenia i horyzontów. Zaopatrujemy stoiska w odpowiednie meble czy też sprzęt RTV i AGD. W skład naszych usług wchodzi wykonanie ścianek sponsorskich, oklejanie stanowisk oraz ustawienie scen.

Na każdym etapie oferowanych usług, niezależnie czy jest to projekt, montaż czy obsługa stoiska, działamy z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy perfekcjonistami i bardzo dbamy o estetykę miejsca, jakim się zajmujemy.

Nawiązując z nami współpracę, szybko przekonają się Państwo o naszym profesjonalizmie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Skutecznie wyróżnijmy wydarzenie lub Państwa firmę!

Zapraszamy do kontaktu z Dekograf.

Kontakt

Kontakt Dekograf Anna Boratyńska-Jasińska

Dekograf Anna Boratyńska-Jasińska, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Dekograf Anna Boratyńska-Jasińska