Obróbka metali na najwyższym poziomie
Obróbka metali na najwyższym poziomie, Dejewska Justyna. Zakład Mechaniczny, Brzezinko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8792219042
REGON: 340147168
Rok założenia:
2006

O firmie

Zakład mechaniczny Justyny i Marcina Dejewskich specjalizuje się w usługach z zakresu obróbki metali. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Brzezinku, w województwie kujawsko-pomorskim. Na rynku działamy od 2006 roku.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali, takie jak spawanie, frezowanie lub szlifowanie. Dysponujemy urządzeniami, które potrafią precyzyjnie obrabiać dany element w bardzo krótkim czasie. Innowacyjny park maszyn i wydajne urządzenia gwarantują najwyższą jakość wykonania. Jesteśmy zaopatrzeni w zaawansowane technicznie narzędzia, obrabiamy metale z zachowaniem wysokiej jakości. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji.

Wykonujemy:
  • spawanie TIG/MIG,
  • toczenie elementów wielkogabarytowych,
  • dłutowanie,
  • wytaczanie,
  • szlifowanie.
Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi obróbka kół zębatych prostych, stożkowych, łukowych, uzębień wewnętrznych, dorabianie części do maszyn i urządzeń, obróbka ślusarska i obróbka cieplna. Oferujemy również spawanie metali, aluminium, żeliwa i stali kwasoodpornej.

Dbamy o zadowolenie klientów, dlatego gwarantujemy, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Pracownicy naszej firmy chętnie służą fachowym doradztwem.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą.

Artykuły

Obróbka kół zębatych – co warto o niej wiedzieć?
Obróbka kół zębatych – co warto o niej wiedzieć?
W przypadku kół zębatych i ich obróbki ważne jest dopasowanie odpowiedniej techniki. Warto wiedzieć, w jaki dokładnie sposób przygotowuje się te elementy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dejewska Justyna. Zakład Mechaniczny

Dejewska Justyna. Zakład Mechaniczny, Brzezinko

Opinie (1)

Opinie o firmie Dejewska Justyna. Zakład Mechaniczny

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Hubert
Hubert
5.0
09.11.2019
Doskonale wyposażona narzędziownia, doświadczeni w obróbce metalu eksperci oraz dbałość o nawet najmniejsze detale. Bardzo profesjonalna obsługa.
Tagi