Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:30 - 15:00
Wt.
06:30 - 15:00
Śr.
06:30 - 15:00
Cz.
06:30 - 15:00
Pt.
06:30 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5241764351
REGON: 012903879
Rok założenia:
1998
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Wiercenia i cięcia betonu, Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek, Warszawa Dasaj Technika Diamentowa to firma budowlana z Warszawy. Początki działalności sięgają 1998 roku, a prace wykonywane przez przedsiębiorstwo polegają na obróbce betonu. Właścicielką firmy jest Dorota Sitek.

Oferta

Dasaj Technika Diamentowa to firma która swój sukces opiera na dwóch filarach. Pierwszym z nich są wykwalifikowani pracownicy posiadający dużą wiedzę o betonie i techniczne jego obróbki. Drugim filarem na którym opiera się przedsiębiorstwo jest stosowana technologia. Podczas realizowania prac firma korzysta z urządzeń i wiedzy dostarczanych przez tak znane marki jak Hiti, Cedima, Tyrolit, Usf Blastrac, Brokk.

Czym zajmuje się firma Dasaj Technika Diamentowa z Warszawy?
Dasaj Technika Diamentowa to firma budowlana specjalizująca się w obróbce betonu. Dysponuje odpowiednim sprzętem do remontowania oraz usuwania konstrukcji wykonanych nie tylko z samego betonu, ale również konstrukcji wzmacnianych zbrojeniami. Współpracuje podczas realizowania inwestycji z firmami budowlanymi oraz zakładami przemysłowymi. Działa na terennie całego kraju.

Jakie techniki służą firmie Dasaj do wykonywania otworów w betonie?
Beton to twardy materiał budowlany, dlatego firma Desaj stosuje technikę diamentową do jego obróbki. Pracownicy przedsiębiorstwa przede wszystkim wiercą w betonie specjalnymi wiertłami diamentowymi, co pozwala na wykonanie otworów o średnicy od 12 do 1000 mm. Otwory o większej średnicy, od 600 do 3200 mm są wycinane liną diamentową. Można w taki sposób przeciąć podłoże grube na maksymalnie 2 metry.

W jaki sposób firma Dasaj wyrównuje powierzchnie betonowe?
Dasaj Technika Diamentowa nie ogranicza się tylko do wiercenia w betonie, ale również wyrównuje powierzchnie wykonane z tego materiału. Stosuje dwie techniki, w tym frezowanie betonu. W ten sposób usuwa nadmiar wylewki betonowej, a także szpecące nawierzchnię pozostałości kleju, farb i żywic. Frezowanie wyrównuje też różnice poziomów pomiędzy wylewkami i odnawia zniszczone podłogi z betonu. Drugą techniką używaną przez firmę jest szlifowanie betonu. Ściera się za jego pomocą wierzchnią, kilkumilimetrową warstwę betonu i różnych zanieczyszczeń.

W jaki sposób firma Dasaj usuwa konstrukcje betonowe i ceglane?
Zlecenia realizowane przez Dasaj Technika Diamentowa to także wyburzenia i rozbiórki. Konstrukcje i budynki ceglane oraz betonowe są rozbierane za pomocą koparki albo zdalnie sterowanej maszyny. Jej możliwości to kucie betonu, frezowanie i kruszenie.
Dasaj tnie również nawierzchnie betonowe, stropy i ściany specjalnymi piłami tarczowymi oraz linami diamentowymi. Cięcia służą do wykonywania albo poszerzania otworów drzwiowych i okiennych oraz otworów wentylacyjnych. Oferta związane z cięciem to również:
  • demontaż ścian
  • demontaż stropów
  • wycinanie słupów betonowych
  • wycinanie pali żelbetowych
  • wycinanie schodów betonowych
Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Dasaj Technika Diamentowa. Więcej znajduje się na stronie internetowej. Można również napisać maila z zapytaniem albo zadzwonić.

Artykuły

Kiedy konieczne jest szlifowanie lub frezowanie betonu i jak się je wykonuje?
Kiedy konieczne jest szlifowanie lub frezowanie betonu i jak się je wykonuje?
Narzędzia diamentowe świetnie sprawdzają się np. w przypadku szlifowania betonu. Podobnym typem obróbki jest frezowanie – czym wyróżniają się te dwie metody?
Diamentowe cięcie betonu – największe zalety
Diamentowe cięcie betonu – największe zalety
Diamentowe cięcie betonu jest obecnie najszybszą i najskuteczniejszą metodą obróbki. W kwestii wykonawstwa zdecydowanie należy zaufać doświadczonym fachowcom.
Precyzyjne cięcie i wiercenie betonu zbrojonego przez firmę Dasaj
Precyzyjne cięcie i wiercenie betonu zbrojonego przez firmę Dasaj
Wycinanie i wiercenie otworów w betonie zbrojonym to zadanie dla specjalistów takich jak firma Dasaj. Jest ona w stanie zająć się też cięciem tego materiału.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek

Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek