Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9522151518
REGON: 365452819

Polecane oferty

Specjalizujemy się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Architektura krajobrazu to nasza pasja, dl...
Przedsiębiorstwo Zieleń świadczy kompleksowe usługi ogrodnicze. Mamy duże doświadczenie w branży. D...
Ogród to wizytówka domu, ale i miejsce, gdzie po pracy można odpocząć i poczytać ulubioną książkę. ...
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, których interesuje zaprojektowanie albo założenie ogrodu...

O firmie

Darpol jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w sprawowaniu opieki nad terenami zielonymi. Działamy kompleksowo i świadczymy szereg wysokiej jakości usług. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Dariusz Zajączkowski. Siedzibę mamy w Warszawie. Stawiamy na nieustanny rozwój i poszerzanie oferty w celu trafienia do jak najszerszego grona klientów.

Oferta

Podstawowym profilem naszej działalności jest podejmowanie stosownych działań w celu realizacji Państwa marzeń. Tworzymy wyjątkowe miejsca pełne pozytywnej atmosfery, w których możecie Państwo odpocząć i zapomnieć o codziennych problemach. Naturalną potrzebą człowieka jest przebywanie wśród zieleni, a my to Państwu umożliwiamy.

Zajmujemy się tworzeniem pięknych ogrodów, parków oraz miejsc zabaw i wypoczynku. Zlecenia realizujemy od początku do końca. Wykonamy precyzyjny projekt, a następnie go wdrożymy. Zadbamy o każdy detal. Zapewniamy, że będziecie Państwo zadowoleni z podjętej z nami współpracy. Szczególną uwagę przykładamy do indywidualnych preferencji klientów.

Specjalizujemy się także w pielęgnacji powstałych ogrodów. Podejmujemy się renowacji, konserwacji i przebudowy istniejących terenów zielonych.

Dodatkowo:
  • wykonujemy projekty architektoniczne i techniczne
  • opracowujemy kosztorysy
  • sadzimy krzewy i drzewa
  • przycinamy krzewy i gałęzie drzew
  • zakładamy trawniki oraz klomby
  • kosimy trawę i grabimy liście
  • budujemy oczka wodne, stawy, wodospady, baseny i fontanny
  • budujemy alejki spacerowe i placyki zabaw
Montujemy też instalacje nawadniające oraz zbiorniki do magazynowania deszczówki. Opcja ta idealnie nadaje się dla miłośników przyrody i osób starających się prowadzić ekologiczny tryb życia. Ponadto założymy instalacje elektryczne lamp ogrodowych.

Posiadamy dużą wiedzę z zakresu ochrony roślin i nawożenia. Udzielimy Państwu cennych wskazówek dotyczących odchwaszczania i walki ze szkodnikami. Na wszystkie świadczone usługi udzielamy gwarancji i rękojmi. Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową i profesjonalne podejście. Jesteśmy elastyczni w działaniu i każdego klienta traktujemy indywidualnie.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod podanym numerem telefonu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i współpracy.

Pozwól nam na zagospodarowanie Twojej przestrzeni, którą harmonijnie połączymy z przyrodą! Stworzymy ogród Twoich marzeń!

Kontakt

Kontakt Darpol. Dariusz Zajączkowski

Darpol. Dariusz Zajączkowski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Darpol. Dariusz Zajączkowski