Projektujemy i zakładamy zimowe ogrody
Projektujemy i zakładamy zimowe ogrody, Daro Ogrody Zimowe Dariusz Rosłon, Baszkówka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1230268267
REGON: 146687185
Rok założenia:
2013

O firmie

Daro Ogrody Zimowe to firma, która powstała ponad 15 lat temu i znajduje się w Baszkówce, w województwie mazowieckim. Jej właścicielem jest Dariusz Rosłon. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie ogrodów zimowych. Zajmujemy się także stolarką okienną i drzwiową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Daro Ogrody Zimowe oferuje swoim Klientom pełną obsługę, zaczynając od fachowego doradztwa, po przygotowanie projektu i jego wykonanie. Nad przebiegiem wszystkich prac czuwają doświadczeni specjaliści. Ogrody zimowe powstają w klasycznym i nowoczesnym stylu. Dodają budynkom estetyki i luksusowego wyglądu. Jego użytkownikom zapewniają całoroczny kontakt z naturą i roślinami. Zależy nam na tym, aby konstrukcje aluminiowe, które wykonujemy, odpowiadały potrzebom Klientów. Korzystamy z autorskich projektów, ale uwzględniamy również Państwa życzenia. Ogród zimowy ma być idealnym miejscem na relaks i odpoczynek.

Nasza firma wykonuje wszelkiego rodzaju ogrody zimowe, łącznie ze zdobiącymi elementami. Budujemy ogrody szklane i zimowe w systemie Villa Veranda. Ponadto produkujemy:
 • zabudowy tarasów,
 • zabudowy balkonów,
 • zabudowy wejść,
 • zadaszenia,
 • zabudowy basenów.
Udostępniamy osłony okienne, takie jak żaluzje, rolety i moskitiery. Zajmujemy się także stolarką okienną i drzwiową. Współpracujemy z firmą FLANDRIA, która dostarcza nam bardzo szczelne systemy okienne. Wyróżnia je wysoka izolacja termiczna i możliwość malowania proszkowego, dzięki czemu kolor jest trwały i dłużej się utrzymuje.

W naszej ofercie znajdują się również:
 • daszki,
 • świetliki,
 • fasady,
 • daszki szklane,
 • przesłony wewnętrzne i zewnętrzne,
 • konstrukcje aluminiowo-szklane.
Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wszystkie nasze konstrukcje są solidne i funkcjonalne. Zapraszamy do kontaktu z firmą Daro Ogrody Zimowe z Baszkówki.

Artykuły

Zabuduj balkon lub taras i zyskaj dodatkową przestrzeń
Zabuduj balkon lub taras i zyskaj dodatkową przestrzeń
Kiedy zdecydować się na zabudowanie balkonu lub tarasu? Dlaczego jest to idealna opcja dla mieszkańców blokowisk? Jakie są inne atuty tego rozwiązania?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Daro Ogrody Zimowe Dariusz Rosłon

Daro Ogrody Zimowe Dariusz Rosłon, Baszkówka

Opinie (1)

Opinie o firmie Daro Ogrody Zimowe Dariusz Rosłon

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kornelia
Kornelia
5.0
18.09.2019
Firma Daro Ogrody Zimowe stworzyła dla mnie niesamowitą przestrzeń w moim domku jednorodzinnym. Projekt bardzo mi się spodobał, więc zgodziłam się na realizację. Zadbali o każdy szczegół wykonania.