Rolety do każdego wnętrza
Rolety do każdego wnętrza, Dariusz Kolasa. Rolety, moskitiery, żaluzje, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7821067799
REGON: 630745732

O firmie

Siedziba firmy Dariusza Kolasy znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo założone w 2011 roku specjalizuje się w handlu i usługach związanych z osłonami okiennymi. Oferuje duży wybór i atrakcyjne ceny.

Oferta

Osłony okienne to niezbędne wyposażenie każdego domu, mieszkania, biura i obiektu usługowego. Wybór konstrukcji nie jest prosty, a zależy od niego efekt jaki zostanie osiągnięty. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy specjalistów z firmy Dariusza Kolasy, którzy fachowo doradzą, dostarczą wybrane osłony i zajmą się ich montażem. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, szybkie realizowanie zamówień i duży wybór. Produkty renomowanych marek dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach, tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Podstawą firmowej oferty jest sprzedaż i montaż rolet wewnętrznych z materiału. Mogą to być rolety wolnowiszące, rolety w kasetkach i rolety na okna dachowe. Przedsiębiorstwo Dariusza Kolasy oferuje również żaluzje plisowane, w systemie dzień i noc lub jako dwa plisy na jednym oknie. Stosowane są cienkie lub grube materiały i plisy perłowe odbijające światło.

Firma ma w swoje ofercie także:
  • żaluzje aluminiowe
  • żaluzje drewniane
  • wertikale
  • maty
  • zasłony rzymskie
  • moskitiery
Moskitiery sprzedawane są w odmianach okiennych i drzwiowych i mogą być rolowane, przesuwne lub montowane na stałe.

Uzupełnieniem oferty osłon okiennychrolety zewnętrzne. Ich wytrzymała konstrukcja sprawia, że nie tylko zaciemniają wnętrze i wpływają na obniżenie lub podwyższenie temperatury, ale również chronią przed włamaniami. Oczywiście lista ich zalet jest znacznie szersza i obejmuje np. izolację akustyczną. Rolety tego typu mogą być otwierane ręcznie, półautomatycznie lub za pomocą automatycznego systemu.

Dodatkowym punktem działalności przedsiębiorstwa jest sprzedaż i montaż markiz. Nadają się one do osłony balkonów i tarasów przed deszczem, wiatrem i nasłonecznieniem.

Więcej informacji dotyczących firmy Dariusza Kolasy znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Rolety czy żaluzje - oto jest pytanie.
Rolety czy żaluzje - oto jest pytanie.
Jakie są podstawowe funkcje rolet i żaluzji? Czym charakteryzują się żaluzje oraz rolety i jakie są ich rodzaje? Kto zajmuje się sprzedażą dekoracji okiennych?

Wideo

Kontakt

Kontakt Dariusz Kolasa. Rolety, moskitiery, żaluzje

Dariusz Kolasa. Rolety, moskitiery, żaluzje, Poznań

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Dariusz Kolasa. Rolety, moskitiery, żaluzje

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mariusz
Mariusz
5.0
09.07.2019
Współpracę z firmą oceniam na 5. Znalazłem u nich ciekawe rolety, zamontowali je i co ważne nic nie przepłaciłem.
Rafał
Rafał
5.0
07.05.2019
Świetna jakość i atrakcyjne ceny. Myślę, że to najlepsza tego typu firma w Poznaniu.
Iga
Iga
5.0
28.03.2019
Szukałam najlepszych rozwiązań do mieszkania i trafiłam na ofertę tej firmy. Polecono mi rolety wolnowiszące o średniej przepuszczalności promieni słonecznych. Wyglądają bardzo ładnie i co ważne zostały zamontowane przez specjalistów.
Błażej
Błażej
5.0
28.01.2019
Polecam usługi tej firmy. Doskonale znają się na swoim fachu, dlatego mają duży wybór osłon okiennych i służą ich montażem. Jestem bardzo zadowolony ze skorzystania z ich oferty.
Maciej
Maciej
5.0
13.11.2018
Bardzo duży wybór osłon okiennych. Nie wiedziałem co kupić, ale na szczęście udzielono mi fachowych porad.