Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ciesielstwa i dekarstwa
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ciesielstwa i dekarstwa, Dach-Bud Barabas Tomasz, dekarz, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9670486009

O firmie

Firma Dach-Bud jest firmą handlowo-usługową działającą na rynku budowlanym od 1997 roku. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Bydgoszczy, a jego właścicielem jest Tomasz Barabas. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i drobiazgowość poskutkują rzetelnie wykonaną pracą i zadowoleniem klientów.

Certyfikaty i dyplomy

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Regularnie uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach, po ukończeniu których otrzymujemy certyfikaty i dyplomy. Potwierdzają one nasz profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług dekarskich. Mamy wysokie kompetencje, jednak nie spoczywamy na laurach i planujemy dalej się dokształcać.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie ciesielstwa i dekarstwa. Do realizacji zleceń stosujemy wyłącznie najnowsze technologie łączenia drewna przy zachowaniu surowych norm współczesnego budownictwa. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi firmami budowlanymi, hurtowniami i biurami projektowymi. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi oraz szeroki wachlarz produktów w korzystnej cenie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jaki i hurtowni oraz małych i dużych firm. Sprostamy wymaganiom każdego z Państwa, ponieważ jesteśmy perfekcjonistami i dbamy nawet o najmniejsze szczegóły. Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy wieloletniej gwarancji. Jesteśmy przekonani, że konstrukcje są trwałe i mocne.

Zajmujemy się kryciem dachu takimi materiałami jak:
  • dachówka ceramiczna
  • dachówka cementowa
  • papa termozgrzewalna
  • gont bitumiczny
  • blacha
  • blachodachówka
Ponadto służymy odśnieżaniem dachów. Posiadamy sprzęt do pracy na skośnych i płaskich dachach. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę oraz w razie potrzemy specjalistyczne doradztwo. Podpowiemy jakie materiały są najlepsze i jak dbać o dach, by służył Państwu przez wiele długich lat. Wszystko to oferujemy w atrakcyjnych cenach. W razie pytań prosimy o kontakt. Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy.

Zapraszamy serdecznie do podjęcia owocnej współpracy z firmą dekarską Dach-Bud.

Kontakt

Kontakt Dach-Bud Barabas Tomasz, dekarz

Dach-Bud Barabas Tomasz, dekarz, Bydgoszcz

Opinie (2)

Opinie o firmie Dach-Bud Barabas Tomasz, dekarz

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.02.2016
Serdecznie polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
27.01.2015
POLECAM