Kompleksowe usługi reklamowe
Kompleksowe usługi reklamowe, Da Vinci Agencja reklamowa, Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9561390109
REGON: 340509217
Rok założenia:
2008

O firmie

Siedziba firmy Da Vinci znajduje się w Toruniu. Agencja reklamowa powstała w 2008 roku, ale bazuje na znacznie dłuższym doświadczeniu osób, które ją tworzą. Firma oferuje swoje usługi każdemu, kto chce promować markę, produkt, przedsiębiorstwo oraz wydarzenie.

Oferta

Nie od dzisiaj wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. By otrzymać zyski trzeba zainwestować w rozpoznawalność marki, produktu i firmy. Pomocą w tym zakresie służy agencja reklamowa Da Vinci. Toruńska forma od lat oferuje kompleksowe podejście do reklamy, w tym projektowanie, produkcję i montaż konstrukcji reklamowych. Indywidualne podejście do każdego zlecenia do podstawa firmowej oferty na którą składają się pojedyncze zamówienia albo całe kampanie reklamowe. Mogą być oparte o konstrukcje reklamowe, materiały poligraficzne albo reklamy emitowane w mediach. W materiałach drukowanych, takich jak wizytówki i foldery używane są zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów.

Agencja reklamowa Da Vinci oferuje klientom tworzenie takich reklam jak:
  • tablice
  • tablice informacyjne
  • reklamy świetlne
  • napisy
  • banery
  • reklamy na samochodach
W tym ostatnim przypadku treści reklamowe nanoszone są w drukarni na specjalne folie, którymi następnie oklejane są samochody osobowe i dostawcze. W taki tani sposób można dotrzeć do dużego grona potencjalnych klientów zainteresowanych produktami albo usługami.

Studio reklamy oferuje też aranżację wnętrz, np. sklepów i tworzenie koncepcji stoisk targowych. Po sporządzeniu projektu następuje jego wdrożenie w życie i budowa tych stoisk.

Agencja reklamowa projektuje też loga, etykiety na produkty i produkuje reklamy filmowe.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o studiu reklamy Da Vinci. Po więcej danych i dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane projekty warto wejść na stronę internetową. Można też napisać maila albo zadzwonić.

Artykuły

Dlaczego warto zatrudnić agencję reklamową?
Dlaczego warto zatrudnić agencję reklamową?
Jeśli chcesz, by twoja firma wybiła się na rynku, to warto rozważyć zatrudnienie profesjonalnej agencji reklamowej, która wie, jak odpowiednio wypromować ją.

Wideo

Kontakt

Kontakt Da Vinci Agencja reklamowa

Da Vinci Agencja reklamowa, Toruń

Opinie (2)

Opinie o firmie Da Vinci Agencja reklamowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Damian
Damian
5.0
11.09.2019
Przygotowali dla mnie świetny film reklamowy. Zauważyłem, że jego emisja przełożyła się już na większą liczbę klientów.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
24.07.2019
Agencję reklamową Da Vinvi poznałem przez przypadek, ale zostałem z nią do dzisiaj. Tworzą ciekawe projekty i sprawili, że moja firma jest bardziej rozpoznawalna przez klientów. Polecam ich usługi.