Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8111217818
REGON: 142631503
Rok założenia:
2010

O firmie

Firma prowadzona przez Marka Czerniaka znajduje się w Zwoleniu, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Zajmujemy się naprawą maszyn budowlanych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest serwisowanie maszyn budowlanych. Posiadamy 8-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Do naszych obowiązków należy:
  • naprawa maszyn budowlanych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • naprawa siłowników,
  • naprawa skrzyni biegów.
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi, które pozwalają nam na odnalezienie nawet najmniejszej usterki i usunięcie jej. Dodatkowo podejmujemy się naprawy pomp tłoczkowych i łopatkowych. Serwisujemy również siłowniki pneumatyczne, a także montujemy klimatyzację i uzupełniamy gaz.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. W sprzedaży mamy ogromny wybór części do maszyn, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu klientów ze Zwolenia i okolic.

Kontakt

Kontakt Czerniak Marek Naprawa maszyn budowlanych

Czerniak Marek Naprawa maszyn budowlanych, Zwoleń

Opinie (0)

Opinie o firmie Czerniak Marek Naprawa maszyn budowlanych