Usługi informatyczne na wysokim poziomie
Usługi informatyczne na wysokim poziomie, Cyberwrona. M. Wrona, Jaworzno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6321393615
REGON: 240193094
Rok założenia:
2005

O firmie

Przedsiębiorstwo Cyberwrona działa na rynku od 2012 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Jaworznie, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się serwisem urządzeń komputerowych i świadczeniem usług informatycznych. Osobą decyzyjną jest Maciej Wrona.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług informatycznych. Posiadamy pięcioletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, a także właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • serwis sprzętu komputerowego,
  • czyszczenie komputerów,
  • instalowanie systemów operacyjnych,
  • usuwanie wirusów i szkodliwych oprogramowań,
  • wymianę matrycy, klawiatury i pasty procesora,
  • naprawę płyty głównej w laptopach,
  • wymianę laserów w czytnikach płyt CD i DVD,
  • modernizację komputerów.
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na sprawną realizację zleceń. Wieloletnie doświadczenie oraz fakt, iż informatyka to nasza pasja, umożliwiają nam szybką lokalizację usterki w urządzeniach komputerowych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potwierdzone wieloma certyfikatami i uprawnieniami. Służymy pomocą i fachowym doradztwem, również przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Podpowiemy na jakie parametry zwracać uwagę i czym kierować się przy zakupie.

Uzupełnieniem naszych usług jest konfigurowanie sieci i routerów, odzyskiwanie danych z dysków twardych, a także montaż i serwis monitoringu CCTV. Zajmujemy się też tworzeniem stron internetowych, administracją serwerów oraz sprzedażą wysokiej klasy sprzętów znanych i renomowanych marek.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się, by wszystkie zadania były wykonane dokładnie i na czas, gdyż liczy się dla nas Państwa zadowolenie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Artykuły

Strona internetowa – wizytówka Twojej firmy
Strona internetowa – wizytówka Twojej firmy
Klienci fachowców szukają w Internecie. Co zrobić, żeby znaleźli właśnie nas? Potrzebna jest nowoczesna strona internetowa.

Wideo

Kontakt

Kontakt Cyberwrona. M. Wrona

Cyberwrona. M. Wrona, Jaworzno

Opinie (0)

Opinie o firmie Cyberwrona. M. Wrona