Torty okolicznościowe na zamówienie
Torty okolicznościowe na zamówienie, Cukiernia Artykuły spożywcze Wiesław Walkowiak, Wolsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9231130115
REGON: 411507092
Rok założenia:
1990

O firmie

Cukiernia, której właścicielem jest Wiesław Walkowiak, znajduje się w Wolsztynie, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 1981 roku. Jesteśmy cukiernią z wieloletnią tradycją.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować wyroby cukiernicze, które wykonujemy według tradycyjnych receptur. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór ciast. Szczególnie polecamy ciasta kremowe. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych składników. Ponadto oferujemy torty okolicznościowe, które wykonujemy na zamówienie. Jesteśmy w stanie wykonać ciasta w wielu smakach.

Zatrudniamy doświadczonych oraz wykwalifikowanych cukierników. Służymy doradztwem przy wyborze ciast oraz tortów. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy dowóz naszych wyrobów cukierniczych do domu Klienta.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Zapraszamy.

Artykuły

Rodzaje tortów i ciast w ofercie cukierni
Rodzaje tortów i ciast w ofercie cukierni
Torty i ciasta przygotowywane przez renomowane cukiernie na podstawie klasycznych receptur gwarantują wyjątkowe doznania smakowe i nadają się na każdą okazję.

Wideo

Kontakt

Kontakt Cukiernia Artykuły spożywcze Wiesław Walkowiak

Cukiernia Artykuły spożywcze Wiesław Walkowiak, Wolsztyn

Opinie (4)

Opinie o firmie Cukiernia Artykuły spożywcze Wiesław Walkowiak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sandra
Sandra
5.0
14.05.2019
Na 50-te urodziny mojej mamy zamówiliśmy dla niej tort. Na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty, ponieważ tort był smaczny, a cena niezbyt wysoka.
Basia
Basia
5.0
06.03.2019
Często kupuję u nich ciasto do kawy. Ciasta zawsze świeże i pyszne. Cukiernia godna polecenia.
Małgosia
Małgosia
5.0
22.01.2019
Zamówiłam u nich tort dla mojej córki na 6 urodziny. Wymarzyła sobie tort z myszką miki, a w cukierni Wiesława Walkowiaka taki wykonali. Super, jesteśmy zadowoleni, był pyszny. Córce także się podobał!
Anna
Anna
5.0
18.11.2018
Świetna cukiernia, regularnie co sobotę kupuję u nich ciasto dla całej rodziny do kawy. Ciasta są pyszne, dysponują szerokim wyborem, a ceny także są atrakcyjne. Polecam serdecznie!