Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010046065
REGON: 140756502
KRS: 0000681163
Branża:

O firmie

CS Group Polska S.A. to właściciel marek pkt.pl, Biznes Finder i aleRanking oraz Agencja Interaktywna ClearSense i Akademia e-marketingu ClearSense.

Wyróżnia nas gwarancja wysokiej jakości usług i zwrotu z inwestycji, a dzięki dostępowi do zaawansowanych systemów zarządzania kampaniami możemy szybko reagować na zmieniające się w reklamie trendy.

Pracujemy na sukces przedsiębiorstw sektora MSP, a zintegrowane strategie marketingowe realizowane dla naszych klientów opierają się na sprawdzonych i efektywnych rozwiązaniach aktywnego e-marketingu.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy status Google Partner Premium AdWords, potwierdzający wysoką jakość naszych działań w zakresie reklamy AdWords. Od lat jesteśmy także członkiem IAB Polska – Związku Pracodawców Branży Internetowej i aktywnie uczestniczymy w rozwoju polskiego rynku internetowego. Prowadzimy również ogólnopolski projekt Akademia e-Marketingu dla sektora MSP. To cykl bezpłatnych konferencji, podczas których oswajamy polski biznes z tajnikami reklamy online.

Oferta

Zakres świadczonych przez CS Group Polska usług koncentruje się na budowaniu wizerunku firmy w sieci poprzez kontrolowane i bezpieczne działania SEO (optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek), promocję firmy w wartościowych katalogach: pkt.pl, europages.pl, biznesfinder.pl, projektowanie i zarządzanie stronami WWW, komunikację w Social Media, realizacje z obszarów Video i Content Marketingu oraz kampanie Google AdWords.

Wyszukiwarki i katalogi usług i firm z grupy pkt.pl oraz usługa Multibox są jednym z najbardziej popularnych i dostępnych narzędzi dla wszystkich firm poszukujących potencjalnych klientów.

Za pośrednictwem naszych serwisów, zapewniamy firmom dotarcie do osób, które są zdecydowane na zakup usługi bądź produktu. Badania prowadzone wśród użytkowników naszych serwisów wskazują, że blisko 80% z nich prawie każdego dnia poszukuje informacji o usługach, produktach oraz firmach. Osoby odwiedzające serwisy pkt.pl mogą skontaktować się z ponad 1,7 mln dostawców za pomocą e-maila, telefonu oraz strony internetowej, a baza obejmuje ponad 1700 branż konsumenckich i biznesowych. Informacje o przedsiębiorcach prezentowane są w formie wizytówek biznesowych, zawierających opis firmy wraz ze zdjęciami i video oraz pełną ofertą kierowaną do potencjalnych klientów. Każda z wizytówek jest w pełni zintegrowana z popularnymi mediami społecznościowymi i pozwala na interakcję z użytkownikami za pośrednictwem panelu opinii i recenzji.

Marki i specjalizacje

Artykuły

MultiBox, czyli jak pozyskiwać wartościowy ruch z Internetu
MultiBox, czyli jak pozyskiwać wartościowy ruch z Internetu
Skorzystaj z możliwości, jakie dają internetowe kanały komunikacji i zdobywaj nowych klientów. Zyskaj wartościowy ruch dla Twojego biznesu - zamów Multibox.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt CS Group Polska S.A.

CS Group Polska S.A., Warszawa