Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7010046065
REGON: 140756502
KRS: 0000681163
Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Nieprzerwanie od 23 lat aktywnie wspieramy biznes, początkowo wydając Polskie Książki Telefoniczne, a od 1999 roku z powodzeniem promując firmy w Internecie poprzez serwis www.pkt.pl. Nasz model biznesowy jest oparty na efektywnym łączeniu kupujących ze sprzedającymi na lokalnych rynkach. W odpowiedzi na potrzeby Klientów powstała Agencja Interaktywna ClearSense, która jest obecnie wiodącym partnerem polskiego biznesu, pomaga firmom skutecznie zaistnieć w sieci i pozyskać klienta.

Oferta

CS Group Polska oferuje swoim klientom zintegrowane rozwiązania marketingowe, które są prowadzone w wyszukiwarkach internetowych. Do świadczonych usług należy zaliczyć również tworzenie stron www oraz działania efektywnościowe, w skład których wchodzą kampanie mailingowe, obecność w wynikach wyszukiwania oraz SEO. Oferta jest zawsze dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta.

Wyszukiwarka usług i firm pkt.pl jest pomocnym narzędziem dla wszystkich osób poszukujących potencjalnych klientów. Zapewniamy Państwu dotarcie do osób, które są zdecydowane na zakup usługi bądź produktu. To jest właśnie to, co wyróżnia nas na tle innych serwisów internetowych. Około 80% użytkowników pkt.pl prawie każdego dnia szuka usług, produktów oraz firm na naszych stronach. Osoby korzystające z naszej przeglądarki mogą skontaktować się z ponad 1,5 mln firm za pomocą e-maila, telefonu oraz strony internetowej. W bazie pkt.pl znajduje się ponad 1700 branż konsumenckich i biznesowych. Firmy są przedstawiane w wizytówkach biznesowych w bardzo atrakcyjny sposób. Zawierają one opis firmy wraz ze zdjęciami i filmami. Istnieje możliwość polecania i rekomendacji przedsiębiorstw poprzez system opinii i ocen, który jest dostępny dla każdej osoby.

Produkty marki ClearSense są dedykowane małym średnim firmom. Oferujemy elastyczne narzędzia marketingu internetowego; począwszy od projektowania nowoczesnych serwisów www, planowania i realizacji kampanii w wyszukiwarce Google po outsourcing działań w mediach społecznościowych.
Portfolio ClearSense obejmuje również liczne realizacje z obszaru SEO, e-mail marketingu oraz reklamy w wyszukiwarkach lokalnych.

Specjalizujemy się w kampaniach Google AdWords, które umożliwiają skierowanie reklamy do osób poszukujących konkretnych produktów i usług w wyszukiwarce Google. Właściwie zoptymalizowane działania pozwalają firmom na skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów i oczekiwany zwrot z inwestycji. Posiadamy status Google Partner, który potwierdza wysoką jakość działań w zakresie reklamy AdWords, a kampanie prowadzone są przez certyfikowanych specjalistów.

Pracujemy na sukces wszystkich naszych klientów, małych i średnich przedsiębiorstw, przestrzegając zasad etyki biznesu. Jesteśmy członkiem IAB Polska – Związku Pracodawców Branży Internetowej. Aktywnie uczestniczymy w rozwoju polskiego rynku internetowego. Prowadzimy również ogólnopolski projekt edukacyjny, który jest skierowany do właścicieli MSP: Akademia e-Marketingu. To cykl bezpłatnych konferencji, podczas których oswajamy polski biznes tajnikami reklamy internetowej.

Marki i specjalizacje

pkt.pl – internetowy serwis z wyszukiwarką produktów, usług i firm. Dostępny również w wersji mobilnej.

Agencja Interaktywna ClearSense – doradztwo w zakresie planowania i realizacji strategii marketingowych w sieci.

Biznesfinder.pl – profesjonalny serwis B2B pozwalający znaleźć odpowiedniego partnera biznesowego.

Serwis dolekarzy.pl – serwis stworzony dla branży medycznej. Umożliwia pacjentom dotarcie do zaufanego specjalisty oraz możliwość rezerwacji wizyty online w dogodnym terminie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt CS Group Polska S.A.

CS Group Polska S.A., Bydgoszcz

Opinie (4)

Opinie o firmie CS Group Polska S.A.

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Mariusz
Mariusz
5,0
30.05.2017
Jeśli miałbym znaleźć kilka dobrych agencji reklamowych to nikt nie równa się z CS Group. Ceny konkurencyjne, rzetelnie wykonana usługa, która przynosi rezultaty, życzliwa obsługa - ty tylko kilka zalet. Polecam każdemu współpracę z tak kompetentną firmą.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Renata
Renata
5,0
30.05.2017
Moja firma działa dość krótko, ale po wykupieniu reklamy internetowej w CS Group zauważyłam spory wzrost klientów. Jestem w pełni zadowolona.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Sławomir S
Sławomir S
5,0
30.05.2017
Bardzo dobra agencja reklamowa. Dlaczego warto nawiązać współpracę? Tam naprawdę pracują fachowcy, którzy znają się na rzeczy. Firma na 100 % godna polecenia!
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Maksymilian Z
Maksymilian Z
5,0
30.05.2017
Mają bardzo dobrą ofertę SEO, w którą naprawdę warto zainwestować, wydane pieniążki na pewno się zwrócą. Ja już z nimi długo współpracuję i nigdy nie spotkałem się z jakimkolwiek problemem z ich strony. Usługa zawsze dobrze wykonana. Polecam jak najbardziej!
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0