Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 8961139016
REGON: 020244577
Rok założenia:
2006
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Prace wysokościowe, Climbing Service Marcin Lis, Wrocław Climbing Service specjalizuje się w pracach alpinistycznych. Atutem naszego przedsiębiorstwa jest doskonale wyspecjalizowana kadra, która do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest we Wrocławiu. W branży alpinistycznej działamy od 2006 roku.

Oferta

Alpinizm przemysłowy, potocznie nazywany pracami na wysokościach, jest rodzajem pracy w podwieszeniu bądź w podparciu. Łączy on w sobie techniki wspinaczkowe i jaskiniowe. Za pomocą nowoczesnego sprzętu zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników zajmuje się między innymi przeglądami i malowaniem platform wiertniczych czy też myciem okien i naprawą fasad na wysokich budynkach.

Jakie usługi w ramach prac alpinistycznych świadczy firma Climbing Service we Wrocławiu?

Firma Climbing Service w ramach prac alpinistycznych oferuje następujące usługi:
  • mycie elewacji każdego typu (metodą zwykłą i ciśnieniową),
  • montaż i demontaż konstrukcji na wysokości,
  • malowanie natynkowe reklam,
  • wycinanie drzew,
  • podcinanie gałęzi,
  • pielęgnacja zieleni,
  • usuwanie zagrożeń, takich jak nawisy lodowe czy odpadające tynki,
  • montowanie wysięgników oświetlenia.
Oferujemy malowanie kominów oraz elewacji budynków, wież i silosów, a także mycie okien na wysokości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zajmiemy się zakładaniem odstraszaczy na ptaki, w tym kolców bądź siatek. Zadbamy o montowanie pionów wentylacyjnych oraz kominów stalowych i instalacji odgromowych.

W jakich usługach specjalizuje się firma Climbing Service z Wrocławia?

Specjalizacją firmy Climbing Service jest profesjonalna konserwacja oraz naprawa konstrukcji żelbetonowych. Na zlecenie montujemy reklamy wielkoformatowe na ramach oraz elewacjach i rusztowaniach. Naprawiamy i konserwujemy także reklamy neonowe i kasetonowe. Ponadto naprawiamy i montujemy ramy nośne pod nośniki wielkoformatowe.

W zakres naszych usług wchodzi również naprawa oraz renowacja tynków strukturalnych i mineralnych. Profesjonalnie przeprowadzimy remonty, modernizacje i izolacje balkonów oraz tarasów. Zamontujemy także rynny, rury spustowe, wykonamy wszelkie obróbki blacharskie.

Co jeszcze możemy zaoferować naszym Klientom?

Naszym Klientom możemy także zaoferować wyburzenia i rozbiórki budynków oraz kominów. Prace w przestrzeniach zamkniętych, takich jak wentylacje, komory, silosy, kotły, kanały, nie będą stanowiły dla nas żadnego problemu. Wykonujemy roboty antykorozyjne i remontowe wszystkich konstrukcji stalowych, a ponadto wycinamy konstrukcje stalowe. Dodatkowo spawamy i piaskujemy stal.

Możemy też wykonać ekspertyzy i pomiary obiektów każdego typu oraz dokumentację foto/video. W sezonie zimowym zajmujemy się odśnieżaniem dachów wszystkich rodzajów, zarówno płaskich, jak i skośnych. Wszystkie zlecenia realizujemy zachowując najwyższe standardy. Szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa podczas wykonywania prac alpinistycznych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do pracy na wysokościach, dzięki któremu mamy możliwość sprawnej i szybkiej realizacji powierzonych nam zleceń. Nasza oferta skierowana jest zarówno do różnego rodzaju firm i instytucji, jak również do osób prywatnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Prace wysokościowe – kiedy trzeba zatrudnić takich fachowców?
Prace wysokościowe – kiedy trzeba zatrudnić takich fachowców?
Prace wysokościowe to bardzo szeroki zakres usług obejmujący wszystkie wysokie obiekty. Korzystając z usług dobrej firmy wiemy, że zostaną wykonane właściwie.
Prace wysokościowe – pielęgnacja i wycinka drzew
Prace wysokościowe – pielęgnacja i wycinka drzew
Wysokie drzewa mogą sprawić nam wiele problemów. Ich pielęgnacja wymaga specjalnych uprawnień do pracy na wysokościach. Na czym polega? Dowiedz się.
Wady i zalety reklam wielkoformatowych
Wady i zalety reklam wielkoformatowych
Dzięki reklamom wielkoformatowym możemy szybko dotrzeć do wielu odbiorców. Takie rozwiązanie ma jednak także pewne wady. Czy warto wybrać taką reklamę?
Jakie uprawnienia muszą posiadać osoby wykonujące prace wysokościowe?
Jakie uprawnienia muszą posiadać osoby wykonujące prace wysokościowe?
Żeby wykonywać legalnie prace wysokościowe, trzeba posiadać specjalne uprawnienia. Jakie warunki trzeba spełnić, by je zdobyć? Odpowiedzi znajdziesz w tekście.
Usługi alpinistyczne oferowane przez Climbing Service
Usługi alpinistyczne oferowane przez Climbing Service
Szeroki zakres usług wysokościowych, profesjonalizm i doświadczenie pracowników oraz zachowanie środków bezpieczeństwa gwarantują solidne wykonanie zlecenia.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Climbing Service Marcin Lis

Climbing Service Marcin Lis, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Climbing Service Marcin Lis

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Oliwia
Oliwia
5.0
08.05.2019
Polecam tę firmę, doskonale poradzili sobie z malowaniem konstrukcji na dużej wysokości. Współpraca na najwyższym poziomie!
Julian
Julian
5.0
21.03.2019
Rzetelna i profesjonalna firma, znakomicie wykonana prace wysokościowe, serdecznie polecam.
Milena
Milena
5.0
09.01.2019
Poradzili sobie dobrze z konserwacją konstrukcji żelbetowej. Widać, że wiedzą o co chodzi w tego typu pracach.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
24.11.2018
Super firma, jeśli chodzi o mycie elewacji. Zawsze dokładnie wszystko zrobią, nie ma u nich miejsca na fuszerkę. Polecam.
Konrad
Konrad
5.0
12.09.2018
Szybko i sprawnie wykonana usługa, a przede wszystkim pełen profesjonalizm. Warto skorzystać.
Filip
Filip
5.0
23.07.2018
Świetnie sobie poradzili z montażem reklamy wielkoformatowej. Zdecydowanie specjaliści, jeśli chodzi o tego typu prace.
Maciej
Maciej
5.0
04.05.2018
Bardzo profesjonalna firma. Mają doświadczoną kadrę, która doskonale zna się na pracach wysokościowych. Już wiele razy zatrudniałem ich do mycia okien w biurowcu i za każdym razem była to w pełni fachowo wykonana usługa.