Rozliczenia podatkowe ZUS, kadry i płace, pełna księgowość.
Rozliczenia podatkowe ZUS, kadry i płace, pełna księgowość., Chołuj Katarzyna. Biuro Rachunkowe., Koszalin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691984751
REGON: 321019666
Rok założenia:
2011

O firmie

Biuro rachunkowe Chołuj Katarzyna jest zlokalizowane w Koszalinie, na obszarze województwa zachodniopomorskiego. Zajmujemy się usługami księgowymi oraz rachunkowymi. Działamy od 2011 roku.

Oferta

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe to gwarancja uporządkowanych finansów w każdej firmie. Dbamy o każdy szczegół przeprowadzanych przez nas usług, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą mieć pewność, że złożyli swoje finanse w dobre ręce.

Funkcjonujemy aktywnie w branży od ponad ośmiu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, możemy zagwarantować najwyższa jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:
  • sporządzanie bilansów rocznych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • ewidencjonowanie dokumentów w księgach handlowych,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS.
Oprócz tego przygotowujemy sprawozdania finansowe oraz prowadzimy ewidencje zakupu i sprzedaży dla potrzeb podatku VAT. Prowadzimy również ewidencje dokumentów KPiR oraz ewidencje wyposażenia czy zakupów.

Przekazujemy dokumenty do ZUS oraz prowadzimy nadzór nad dokumentacją kadrową. Zajmujemy się też prowadzeniem ewidencji wynagrodzeń dla pracowników oraz ich rozliczeniami rocznymi. Wystawiamy zaświadczenia o zarobkach.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wykwalifikowany personel, który dzięki swojemu doświadczeniu w zawodzie oraz obszernej wiedzy jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Możemy zapewnić rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Urządzenie księgowe działalności gospodarczej
Urządzenie księgowe działalności gospodarczej
Księga przychodów i rozchodów stanowi formę opodatkowania przedsiębiorstw, które nie mają wysokiego zysku i płacą podatek naliczony od faktycznego dochodu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Chołuj Katarzyna. Biuro Rachunkowe.

Chołuj Katarzyna. Biuro Rachunkowe., Koszalin

Opinie (2)

Opinie o firmie Chołuj Katarzyna. Biuro Rachunkowe.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kajetan
Kajetan
5.0
08.09.2019
Muszę przyznać, że to najlepsze biuro księgowe, z którego usług korzystałem. Niezwykle precyzyjne rozliczenia, dobre porady i przede wszystkim dobry kontakt z klientem. Polecam!
Hania
Hania
5.0
30.07.2019
Bardzo profesjonalne i rzetelne biuro rachunkowe. Dzięki nim udało mi się zaoszczędzić wiele stresu oraz pieniędzy. Polecam!