Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6222443735
REGON: 251522652

O firmie

Bramy, ogrodzenia i kraty, Cezab, Ostrów Wielkopolski Cezab to firma, która zlokalizowana jest w Ostrowie Wielkopolskim. Funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Głównym profilem naszej działalności są usługi dla budownictwa przemysłowego oraz dla budownictwa indywidualnego. Działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Oferujemy sprzedaż oraz montaż markowych produktów. Zapewniamy, że współpracujemy z rekomendowanymi, największymi dostawcami i producentami branżowymi. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy przeładunkowe, bramy przemysłowe, ogrodzenia, drzwi, okna czy automatykę. Ponadto świadczymy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Przygotowana oferta podzielona jest na usługi dla budownictwa przemysłowego oraz budownictwa prywatnego.

Jakie bramy oraz automatykę oferuje firma Cezab?

Firma Cezab oferuje bramy i automatykę prestiżowych producentów. Rozszerzenie oferty o te produkty zaowocowało jeszcze większym rozwojem firmy. Proponowane przez nas produkty są rozpoznawalne na rynku lokalnym oraz poza jego granicami. U nas zakupią Państwo między innymi różne rodzaje bram i ogrodzeń, zarówno przemysłowych, jak i posesyjnych. Oferujemy bramy segmentowe, roletowe, podwieszane czy harmonijkowe oraz ogrodzenia przesuwane, panelowe i sportowe. Nasza oferta obejmuje również automatykę do bram przesuwanych, skrzydłowych, garażowych oraz szeroki wybór akcesoriów.

Co jeszcze znajduje się w ofercie Cezab z Ostrowa Wielkopolskiego?

W ofercie Cezab znajduje się także różnorodna stolarka okienno-drzwiowa. W asortymencie znajdą Państwo stolarkę aluminiową, stalową, PCV czy drewnianą. Dużą popularnością cieszą się także systemy przeciwpożarowe czy konstrukcje fasadowe. Dodatkowo proponujemy domki przeładunkowe, uszczelnienia bram, rampy przeładunkowe i inne produkty z zakresu techniki przeładunku.

Jakie urządzenia ogrodnicze mamy w sprzedaży?

W sprzedaży mamy urządzenia ogrodnicze najwyższej jakości, które skutecznie pomagają pielęgnować tereny zielone przez cały rok. To pilarki, wykaszarki, podkaszarki, dmuchawy, kosiarki, ridery, traktory oraz pełen zestaw części i akcesoriów. Przygotowaliśmy zindywidualizowaną ofertę specjalnie dla firm leśnych, komunalnych, ogrodniczych oraz osób prywatnych, które prowadzą przydomowy ogród.

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi. Zdobyliśmy renomę oraz zaufanie wielu klientów, co motywuje nas do nieustannego rozwoju i poszerzania naszej oferty.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełen asortyment.

Marki i specjalizacje

Oferujemy produkty firm: Wiśniowski, Hormann, Came, Nice, Mercor, Martech, B.M.P., Rite Hite, Vetrex, Vikking, Ł&K, Parmax oraz Husqvarna, Big Tor i Interflex.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Cezab

Cezab, Ostrów Wielkopolski

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Cezab