Duży wybór płytek łazienkowych
Duży wybór płytek łazienkowych, Ceramik-Łazienki Włoskie Płytki Ceramiczne, Wyposażenie Łazienek Ceramika Sanitarna, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8510101069
Rok założenia:
2007

O firmie

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego przedsiębiorstwa handlowego Ceramik-Łazienki, które jest zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim. Mamy Państwu do zaoferowania zakup najwyższej jakości artykułów ceramiki sanitarnej. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Ceramik-Łazienki jest sprzedaż akcesoriów sanitarnych, które wyróżniają się solidnym wykonaniem, ciekawym designem oraz konkurencyjnymi cenami. Zatrudniamy wykwalifikowanych sprzedawców, którzy posiadają dużą wiedzę branżową, co z kolei pozwala nam na kompleksową obsługę każdego klienta.

Nieustannie poszerzamy dostępny w naszym salonie asortyment, sprowadzając artykuły odpowiadające najnowszym trendom z branży sanitarnej. Obecnie w sprzedaży posiadamy:
  • płytki ceramiczne
  • meble łazienkowe
  • baterie łazienkowe
  • akcesoria wyposażenia łazienek
  • artykuły chemii budowlanej
  • gresy i glazury, a także terakoty
  • kabiny prysznicowe
  • wanny, np. z hydromasażem
  • odpływy linowe
  • umywalki
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów możemy państwu zaproponować bogaty wybór różnego typu płytek, w tym klasycznych oraz nowoczesnych, a także na taras, do salonu, rustykalnych i drewnopodobnych bądź kamieniopodobnych. W naszej ofercie znajdą Państwo także duży wybór płytek zarówno modernistycznych, jak również ultra-cienkich, czyli 3 milimetrowych.

Ofertę kierujemy do osób fizycznych, a także podmiotów gospodarczych i klientów instytucjonalnych. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru produktów odpowiednich do Państwa potrzeb. Pomożemy Państwu przy wyborze płytek technicznych o odpowiednich parametrach, wykorzystywanych do prac wykończeniowych na halach produkcyjnych oraz kompleksach basenowych, wydając przy tym niezbędne atesty.

Zapraszamy do współpracy. Jeżeli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Ceramik-Łazienki Włoskie Płytki Ceramiczne, Wyposażenie Łazienek Ceramika Sanitarna

Ceramik-Łazienki Włoskie Płytki Ceramiczne, Wyposażenie Łazienek Ceramika Sanitarna, Gorzów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Ceramik-Łazienki Włoskie Płytki Ceramiczne, Wyposażenie Łazienek Ceramika Sanitarna