Nowoczesne aparaty słuchowe
Nowoczesne aparaty słuchowe, Centrum Słuchu, Legionowo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 19:00
Wt.
Zadzwoń i sprawdź
Śr.
Zadzwoń i sprawdź
Cz.
Zadzwoń i sprawdź
Pt.
Zadzwoń i sprawdź
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5361909579
REGON: 012605225
Rok założenia:
1992

O firmie

Centrum Słuchu znajduje się w Legionowie i działa nieprzerwanie od 2003 roku. Jest to miejsce stworzone z myślą o wszystkich osobach mających problem ze słuchem.

Oferta

W Centrum Słuchu świadczymy usługi związane z diagnostyką i protetyką słuchu. Kompleksową obsługę zapewnia zespół dyplomowanych protetyków słuchu. Pomagamy skutecznie walczyć z niedosłuchem. Umożliwiamy skorzystanie z badań słuchu. Wykonujemy audiometrię tonalną, impendacyjną (tymapanomterię) i słowną. Dodatkowo proponujemy takie badania jak UCL, MML i TDM. Oferujemy wizyty domowe. W ramach terapii TRT zajmujemy się habituacją szumów usznych. W placówce prowadzony jest także trening słuchowy Johansena.

Specjalizujemy się w wykonywaniu indywidualnych wkładek usznych dla dzieci i dorosłych. W sprzedaży mamy bogaty wybór różnego rodzaju aparatów słuchowych renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • mini-aparaty ze słuchawką w uchu,
  • aparaty zauszne z wkładką uszną,
  • aparaty wewnątrzuszne.
Dysponujemy również akcesoriami do aparatów słuchowych, w tym środkami do ich pielęgnacji i bateriami.

Zajmujemy się dostarczaniem systemów alarmowych dla osób niedosłyszących: czujników oraz sygnalizatorów świetlnych oraz wibracyjnych. Zapewniamy zarówno obsługę gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Osoby, które zakupią u nas aparat, mają dostęp do bezpłatnej opieki na czas jego noszenia.

Zapraszamy do Centrum Słuchu w Legionowie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Centrum Słuchu

Centrum Słuchu, Legionowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Słuchu