Profesjonalne usługi księgowo-rachunkowe
Profesjonalne usługi księgowo-rachunkowe, Business Law Finanse I Rachunkowość Sp. z o.o., Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5862337013

O firmie

Firma Business Law to młode, prężnie rozwijające się biuro księgowe, którego siedziba znajduje się w Trójmieście. Finanse i rachunkowość nie mają przed nami tajemnic. Pomimo niedługiej obecności na rynku od samego początku cieszymy się uznaniem i zaufaniem zadowolonych z usług klientów. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie finansowej obsługi firmy i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa.

Oferta

W naszej firmie wierzymy, że budowanie długotrwałej relacji z klientem jest procesem, który zaowocuje w przyszłości obopólną korzyścią. Niezwykle ważnym czynnikiem przy współpracy dotyczącej finansów jest zaufanie i wspólny cel, który jest nieodłącznym czynnikiem przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponując niezwykle rozbudowaną ofertę naszego biura finansowego. Gwarantujemy kompleksową obsługę księgową i rachunkową Państwa firmy. Zapewniamy profesjonalne podejście do klienta.
W swojej pracy jesteśmy niezwykle dokładni i sumienni. Prezentujemy nowoczesne podejście do finansów, dzięki temu nieustannie poszukujemy ukrytych oszczędności, które mogą pomóc w rozwoju Państwa biznesu.

Oferujemy:
  • prowadzenie ksiąg podatkowych,
  • doradztwo w zakresie organizacji rachunkowości,
  • badanie sprawozdań finansowych,
  • przeglądy sprawozdań finansowych,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • rozliczenia podatkowe osób fizycznych.
Dodatkowo proponujemy usługi w zakresie doradztwa podatkowego. Nasze biuro finansowe chętnie zajmie się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów i przygotowywaniem listy płac.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi możliwość wykonania audytów. Zajmujemy się także przeprowadzaniem szkoleń wstępnych i okresowych dla wszystkich stanowisk pracy. Pełną ofertę naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na Państwa wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.
Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i pełen profesjonalizm.

Nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i kwalifikacje, aby świadczone przez nas usługi były gwarancją zadowolenia naszych klientów.

Zapraszamy do biura firmy Business Law!

Artykuły

Obsługa księgowa dla firmy – zalety
Obsługa księgowa dla firmy – zalety
Istnieje kilka faktycznych zalet oddania spraw finansowych firmy biurowi rachunkowemu. Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo – rozważ taką możliwość.

Wideo

Więcej informacji

  • Oferta firmy na stronie WWW zobacz

Kontakt

Kontakt Business Law Finanse I Rachunkowość Sp. z o.o.

Business Law Finanse I Rachunkowość Sp. z o.o., Gdańsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Business Law Finanse I Rachunkowość Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
31.05.2019
Świetne biuro finansowe. Można liczyć na fachowe porady i pomoc w rozliczeniach podatkowych. Niezwykle bogata oferta współpracy. Polecam!