Profesjonalne prace budowlane
Profesjonalne prace budowlane, Budowlanka Adrian, Długie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9241845399
REGON: 367293130
Rok założenia:
2017

O firmie

Adrian to firma budowlana mająca swoją siedzibę w Długie, w powiecie żagańskim, na terenie województwa lubuskiego. Zajmujemy się szeroko pojętą budowlanką, w zakres której wchodzą też prace remontowe i dekarskie. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty.

Oferta

Główny profil działalności firmy Adrian to prace ogólnobudowlane. Mamy w branży wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu możemy zapewnić wysoki poziom usług.

Staramy się aby zakres naszych prac był jak najszerszy. Proponujemy usługi remontowe, dekarskie, jak również blacharskie, czy ciesielskie na terenie całego województwa lubuskiego. Nasza bardziej szczegółowa oferta to:
  • montaż pokryć dachowych (karpiówka, blacho-dachówka, dachówka, gonty bitumiczne, papa termozgrzewalna),
  • modernizacja dachów,
  • ciesielstwo,
  • blacharstwo,
  • montaż systemów rynnowych, więźb dachowych i podbitek,
  • murowanie kominów,
  • malowanie i tapetowanie,
  • montaż płyt kartonowo- gipsowych,
  • szpachlowanie,
  • układanie glazury i terakoty.
Zawsze chętnie doradzamy Państwu w sprawie materiałów. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy nawet trudniejszych zleceń. Pozwala nam na to doświadczenie naszej załogi, zatrudniamy bowiem wykwalifikowanych pracowników o wysokich kompetencjach. Pomagamy także przy adaptacji wolnej przestrzeni użytkowej.

Nasza współpraca dotyczy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firm, czy przedsiębiorstw. Zdobyliśmy już szerokie grono zaufanych Klientów, którzy doceniają nasz profesjonalizm, rzetelność i odpowiedzialne podejście. Nie tylko bowiem w pełni angażujemy się w każde zlecenie, ale także zawsze dotrzymujemy obiecanych terminów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zakres działalności

Artykuły

Prace dekarskie – montaż pokryć dachowych
Prace dekarskie – montaż pokryć dachowych
Najlepsze firmy dekarskie doskonale znają zasady montażu pokryć dachowych z różnych materiałów takich jak dachówki, blachodachówki, papy i gonty bitumiczne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Budowlanka Adrian

Budowlanka Adrian, Długie

Opinie (17)

Opinie o firmie Budowlanka Adrian

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wojtek
Wojtek
5.0
19.05.2019
Mieli do wykonania trudne prace dekarskie, ale dali radę! Jestem pełen podziwu, bo nie tylko nie był to dla nich żaden problem, ale też szybko wszystko wykonali. Firma na poziomie.
Tomek
Tomek
5.0
09.04.2019
Adrian to bez wątpienia dobra firma budowlana. Już dwa razy z nimi współpracowałem i za każdym razem była to usługa zrealizowana na tak samo wysokim poziomie. Warto.
Madzia
Madzia
5.0
03.03.2019
Zajmowali się układaniem glazury. Poszło im szybko, praca wykonana bez zastrzeżeń, profesjonalnie. Polecam.
Dominik
Dominik
5.0
14.02.2019
Rzetelni i doświadczeni pracownicy i zapał do pracy - dzięki temu szybko postawili mi komin. Jestem bardzo zadowolony i chętnie polecam ich dalej.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
19.01.2019
Bardzo fajnie wszystko poszło. Ułożyli gonty w zaledwie dwa dni, chociaż powierzchnia dachu była spora. Przykładają się do pracy.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
29.12.2018
Odśnieżali dach hali. Sprawnie im poszło, nie zajęło to dużo czasu, na pewno jeszcze będę korzystał z ich usług.
Sebastian
Sebastian
5.0
03.11.2018
Świetnie wykonali blachodachówkę na dachu magazynu w mojej firmie. Szybko im poszło, a wszystko wykonane, jak należy.
Joanna
Joanna
5.0
14.10.2018
Rzetelnie i bez obsuwu czasowego. Na dodatek ciężko znaleźć cokolwiek co można by im zarzucić. Jak dla mnie taki właśnie poziom powinny reprezentować firmy budowlane.
Mariusz
Mariusz
5.0
11.09.2018
Znaleźć dobrą firmą budowlaną to nie taka prosta sprawa dlatego Adrian mnie zaskoczył. Robią swoje na naprawdę wysokim poziomie, a co więcej nie grzebią się z pracami. Profesjonalna firma.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
22.08.2018
Poziom prac, jak należy, doświadczenie, wiedza, a przede wszystkim zapał i chęć do pracy. Byłem spokojny o efekt i faktycznie, świetnie się spisali.
Filip
Filip
5.0
30.07.2018
W firmie Adrian mają wyszkolonych pracowników i dlatego wszystko sprawnie im idzie. Dla mnie zajmowali się remontem, koledze wykonywali ocieplenie dachu. W ten sposób zyskali dwóch stałych klientów.
Iga
Iga
5.0
23.06.2018
Zajmowali się dla mnie malowaniem i tapetowaniem mieszkania. Obiecali mi termin i go dotrzymali, a przede wszystkim nie odbiło się to na poziomie prac. Fachowcy.
Dariusz
Dariusz
5.0
04.05.2018
Adrian to jedna z lepszych firm budowlanych z jakimi miałem do czynienia, a z kilkoma już podejmowałem współpracę. Przede wszystkim widać dbałość o szczegóły, unikają niedoróbek i to procentuje w pozytywnych opiniach klientów do których chętnie się przyłączam.
Andrzej
Andrzej
5.0
07.04.2018
Konkretnie i na czas. Wiedzą o co chodzi w budowlance. Polecam.
Jarek
Jarek
5.0
29.03.2018
Przeprowadzali dla mnie remont. Wszystko zrobione szybko i bezproblemowo, wręcz z uśmiechem na ustach. Dobra firma.
Izabela
Izabela
5.0
23.02.2018
Rzetelne podejście do pracy i do klienta. Niewątpliwie znają się na budowlance i to widać po jakości ich prac.
Kazik
Kazik
5.0
20.01.2018
Firma budowlana na poziomie. Zajęli się dla mnie izolowaniem dachu, prace przeprowadzili szybko i sprawnie, a przede wszystkim wykonali to dokładnie i w pełni profesjonalnie. Serdecznie polecam.