Naprawy, pomoc drogowa, przeglądy
Naprawy, pomoc drogowa, przeglądy, BuczakAuto, Giebułtów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9451540588
REGON: 351194794
Rok założenia:
1991

O firmie

BuczakAuto to firma znajdująca się w Giebułtowie, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Jerzy Buczak. Działalność została otwarta w 1991 roku. Zajmujemy się usługami motoryzacyjnymi oraz pomocą drogową. Zapraszamy.

Oferta

Zajmujemy się przede wszystkim mechaniką samochodową oraz lakiernictwem. Wykonujemy renowację aut, a w tym pranie, diamentowanie i lakierowanie. Przygotowujemy pojazdy do przeglądów rejestracyjnych. Ustawiamy również pełną geometrię zawieszenia pojazdu. Naprawiamy układy hamulcowe, kierownicze i elementy nadwozia.

Oferujemy także usługi wulkanizacyjne, takie jak wymiana opon zimowych i letnich. W naszym asortymencie posiadamy opony do wielu marek aut w wersji nowej i używanej. Naprawiamy samochody dostawcze. Posiadamy narzędzia, którymi możemy zająć się elementami nadwozia ze stopów aluminium.

Kolejnym profilem naszej działalności jest całodobowa pomoc drogowa. Możemy odwieźć samochód podczas awarii lub kolizji do naszego warsztatu i tam wykonamy naprawę powypadkową.

W naszej stacji kontroli pojazdów wykonujemy diagnostykę komputerową, która pozwala nam znaleźć awarię bez rozbierania samochodu na części pierwsze. Czyścimy i napełniamy klimatyzację. Naprawiamy bieżące usterki. Testujemy poduszki powietrzne i podzespoły, a także prowadzimy badania nad samochodami w trakcie jazdy, aby zweryfikować pracę silnika, czas wtrysków, ciśnienie doładowania i temperaturę.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy terminowe wykonanie zleceń i fachowe doradztwo.

Nasi wykwalifikowani mechanicy poradzą sobie z każdą awarią. Zapraszamy do warsztatu samochodowego BuczakAuto w Giebułtowie.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w naprawie samochodów marek Volkswagen oraz Audi, ale podejmiemy się naprawy pojazdów każdej marki.Pracujemy na sprzęcie, jak: kabina lakiernicza Lutro,
płyta naprawcza Car-o-liner, Blackhawk,
urządzenie do geometrii pojazdu Beissbarth.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa

Artykuły

Cechy rzetelnych firm świadczących pomoc drogową
Cechy rzetelnych firm świadczących pomoc drogową
Pomoc drogowa – jak znaleźć rzetelną firmę? Jakie cechy należy brać pod uwagę? Jak możemy przygotować się na sytuację, w której zawiedzie nas samochód?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt BuczakAuto

BuczakAuto, Giebułtów

Opinie (2)

Opinie o firmie BuczakAuto

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marceli
Marceli
5.0
15.09.2019
Warsztat jest przystosowany do naprawy aut dostawczych. Wszystkie usterki zostały zlikwidowane, polecam.
Karol
Karol
5.0
24.07.2019
Można liczyć na ich pomoc w każdej sytuacji. Zjawiali się lawetą o 3 nad ranem. Szybko załadowali samochód i wykonali naprawę u siebie na miejscu, polecam.