Księgowość na najwyższym poziomie
Księgowość na najwyższym poziomie, Brzozowski Wojciech Biuro rachunkowe, Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7541515512
REGON: 532331660
Rok założenia:
2002

O firmie

Prowadzone przez nas Biuro rachunkowe znajduje się w Opolu. Właścicielem firmy jest Wojciech Brzozowski. Na rynku istniejemy od 2002 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług finansowo-księgowych, a także kadrowo-płacowych. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i średnimi przedsiębiorstwami. Wyróżnia nas możliwość prowadzenia księgowości online. Swoją ofertę kierujemy do klientów z całej Polski.

Oferta

Zajmujemy się między innymi rzetelną ewidencją środków trwałych oraz kompleksowym sporządzaniem deklaracji podatkowych. Zatrudniamy doskonale wyspecjalizowanych księgowych, dla których najważniejsza jest satysfakcja klienta. Dysponujemy nowoczesnymi i nieustannie aktualizowanymi programami komputerowymi, które umożliwiają nam świadczenie usług rachunkowych na najwyższym poziomie.

Kwestią absolutnie priorytetową jest dla nas profesjonalna obsługa naszych klientów poprzez tworzenie długofalowych relacji oraz bliską współpracę. Powierzając nam swoje sprawy księgowe, mają Państwo pewność, że wszystkie operacje wykonane będą zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Podejmiemy się między innymi prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenia ewidencji ryczałtu, prowadzenia ewidencji podatkowej, obsługi ZUS, sporządzania listy płac oraz księgowości online.

Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do szerokiego grona zadowolonych z podjętej współpracy z nami klientów.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego biura rachunkowego w Opolu.

Artykuły

Nowoczesny model współpracy oferowany przez biuro rachunkowe z Opola
Nowoczesny model współpracy oferowany przez biuro rachunkowe z Opola
Ogólnopolski zasięg, kompleksowe i usługi oparte na nowoczesnych modelach współpracy gwarantują profesjonalną i solidną obsługę księgową.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Brzozowski Wojciech Biuro rachunkowe

Brzozowski Wojciech Biuro rachunkowe, Opole

Opinie (1)

Opinie o firmie Brzozowski Wojciech Biuro rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.02.2014
bardzo profesjonalne podejście do klienta! polecam wszystkim!