Duży wybór broni palnej oraz białej
Duży wybór broni palnej oraz białej, Broń Akcesoria Jager Arkadiusz Surel, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5451002802

O firmie

Siedziba naszej firmy Jager znajduje się w Białymstoku, w województwie podlaskim. Zapewniamy duży wybór broni oraz akcesoriów militarnych wyłącznie najwyższej jakości. W branży działamy nieprzerwanie od 1993 roku. Firma prowadzona jest przez Arkadiusza Surela.

Oferta

Od dwudziestu pięciu lat działamy na rynku, zyskaliśmy wielu Klientów oraz spore doświadczenie. Specjalizujemy się w sprzedaży broni oraz akcesoriów militarnych. Ofertę kierujemy do ludzi pasjonujących się militariami.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie produkty jak:
  • amunicja,
  • odzież wojskowa,
  • broń,
  • noże obronne.
Polecamy również ubrania myśliwskie z materiałów wysokiej jakości. Zapewniamy montaże do broni oraz amunicję myśliwską kulową, sztucery oraz strzelby. W ofercie proponujemy także amunicję sportową i pistoletową. Uzupełnienie oferty stanowią pałki, gazy, kabury oraz solidne noże wojskowe i paralizatory.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą oraz fachowym doradztwem. Nasze produkty charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnym wykonaniem. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Jager z Białegostoku.

Kontakt

Kontakt Broń Akcesoria Jager Arkadiusz Surel

Broń Akcesoria Jager Arkadiusz Surel, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Broń Akcesoria Jager Arkadiusz Surel