Drewno wysokiej jakości
Drewno wysokiej jakości, Brawo Dorota Dudzińska, Gąsiorów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 20:00
Wt.
06:00 - 20:00
Śr.
06:00 - 20:00
Cz.
06:00 - 20:00
Pt.
06:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6661418188
REGON: 311105540
Rok założenia:
2000
Branża:

O firmie

Firma Brawo mieści się w Gąsiorowie, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielką jest Dorota Dudzińska zajmuje się usługami tartacznymi. Tartak działa od 2000 roku, ale przy jego założeniu korzystano z doświadczenia zdobywanego na przestrzeni kilkudziesięciu lat.


Oferta

Drewno to doskonały materiał budowlany i konstrukcyjny, ale jego obróbką muszą się zajmować fachowcy. Najlepszych specjalistów zatrudnia tartak Brawo. Przy użyciu nowoczesnych narzędzi i maszyn są oni w stanie szybko i precyzyjnie wykonać każde zlecenie związane z korowaniem i cięciem drewna. W zakładzie wytwarzane są elementy drewniane o maksymalnie 15 metrach długości i średnicy 1,2 metra. W stałej ofercie firmy znajduje się tarcica drewniana, a ponadto tartak realizuje cięcie drewna na zamówienie klientów. W każdym przypadku ceny produktów i usług są niezwykle atrakcyjne.

Oferta tartaku Brawo obejmuje sprzedaż takich materiałów jak:
  • bale
  • deski
  • więźba dachowa
W zakładzie produkowane są również drewniane palety. Konstrukcje te to rozwiązania typowe oraz nietypowe, na podstawie projektów klientów.

Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż specjalnych wózków do drewna. Dostępne są w trzech rodzajach i doskonale sprawdzają się w zakładach przeróbki drewna. Sam tartak używa ich podczas realizowania zleceń, co jest najlepszą rekomendacją co do jakości tego produktu.

Więcej informacji dotyczących usług firmy Brawo znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają dzwoniąc pod podany numer telefonu.


Marki i specjalizacje

Tartak używa maszyn renomowanego producenta jaki jest Wood-Mizer.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Brawo Dorota Dudzińska

Brawo Dorota Dudzińska, Gąsiorów

Opinie (1)

Opinie o firmie Brawo Dorota Dudzińska

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
06.02.2014
firma godna polecenia!!!