Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7010050859
REGON: 140836980
KRS: 0000268070
Rok założenia:
2002

O firmie

Rzecznicy patentowi, BRANDPAT Kancelaria Rzeczników Patentowych Chlebicka Czyż Gałązkiewicz Ziółkowski Sp.p., Warszawa Kancelaria rzeczników patentowych Brandpat zlokalizowana jest w Warszawie. Nasza firma istnieje na rynku od 2007 roku. Obsługujemy naszych klientów na najwyższym poziomie, zapewniając ochronę własności intelektualnej.

Oferta

Jako kancelaria rzeczników patentowych istniejemy na rynku już wiele lat. Świadczymy szereg usług związanych z patentami oraz innymi przedmiotami własności intelektualnej. Zapewniamy klientom pełen zakres ochrony w tej dziedzinie.

W ramach prowadzonej działalności występujemy przed organami administracji, urzędami odpowiedzialnymi za ochronę własności intelektualnej na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku wystąpienia takiej konieczności współpracujemy także z zagranicznymi kancelariami patentowymi.
Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu patentów. Zajmujemy się opracowaniem dokumentacji zgłoszeniowej wynalazków. Zgłaszamy je do ochrony oraz bierzemy udział w uzyskaniu praw wyłącznych, także na etapie obrony zdolności patentowej przed Urzędem Patentowym RP.

Nadzorujemy terminy ochrony uzyskanych praw własności przemysłowej (patentów, praw ochronnych na wzory przemysłowej, praw z rejestracji wzorów przemysłowych oraz praw ochronnych na znaki towarowe) zapewniając wnoszenie wszelkich opłat we właściwym czasie.

Nasi rzecznicy patentowi mają duże doświadczenie w zakresie badań stanu techniki, nowości wynalazków albo ich zdolności patentowej, jak również w opracowywaniu opinii prawno-patentowych. Na zlecenia naszych klientów podejmujemy się także oceny ryzyka naruszenia określonych patentów przez wskazane rozwiązania techniczne. Doradzamy także w wyborze właściwych form ochrony oraz w prowadzeniu polityki patentowej.

W przypadku konieczności zapewnienia wyłączności na rozwiązania techniczne nie charakteryzujące się poziomem wynalazczym, pomagamy w uzyskaniu praw ochronnych na wzory użytkowe albo wzory przemysłowe. W tym zakresie prowadzimy także całą procedurę administracyjną lub sporną oraz pośredniczymy w prowadzeniu takich procedur w wybranych krajach.

W zakresie naszych kompetencji jest także ochrona znaków towarowych. Prowadzimy badania zdolności ochronnej znaków oraz pomagamy w wyborze właściwej formy ochrony. Mamy doświadczenie we współpracy z zagranicznymi kancelariami rzecznikowskimi praktycznie we wszystkich krajach świata.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt BRANDPAT Kancelaria Rzeczników Patentowych Chlebicka Czyż Gałązkiewicz Ziółkowski Sp.p.

BRANDPAT Kancelaria Rzeczników Patentowych Chlebicka Czyż Gałązkiewicz Ziółkowski Sp.p., Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie BRANDPAT Kancelaria Rzeczników Patentowych Chlebicka Czyż Gałązkiewicz Ziółkowski Sp.p.

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Ryszard
Ryszard
5,0
31.08.2017
Jedna z najlepszych kancelarii prawno-patentowych na rynku. Prawnicy znają się na rzeczy. Odpowiedzą na wszystkie pytania. Mój znak towarowy został poprawnie zarejestrowany. Polecam ogromnie.
  • Jakość/cena
    5,0
  • Obsługa
    5,0
  • Godne polecenia
    5,0