Ogrodzenia, panele ogrodzeniowe, poidła
Ogrodzenia, panele ogrodzeniowe, poidła, Borys s.c. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Jankówko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7842482173
REGON: 301794263

O firmie

Prowadzona przez nas firma Borys swoją siedzibę ma w Jankówku, w województwie wielkopolskim. W branży działamy nieprzerwanie od 1994 roku. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stałych ogrodzeń elektrycznych. Osobami decyzyjnymi w naszej firmie są: Waldemar Kaczmarek i Patryk Latos.

Oferta

Nasza firma Borys znajduje się w Jankówku. W branży działamy od wielu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, poszerzyć zakres swojej specjalistycznej wiedzy, a także zyskać zaufanie wielu Klientów.

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i montażem stałych ogrodzeń elektrycznych. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego swoje usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą między innymi:
  • panele ogrodzeniowe
  • poskromy
  • poidła
  • paśniki

Poszerzenie naszej bogatej oferty stanowią: bramy łąkowe, koryta, żłoby, a także wilgotnościomierze.

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do hodowców, ale również do rolników i hobbystów. Oferowane artykuły przeszły wszystkie niezbędne testy i zostały przez nas w pełni sprawdzone we własnej hodowli. Oprócz sprzedaży zajmujemy się również kompleksowym montażem. Służymy profesjonalną poradą. Wykonujemy także kosztorysy wstępne.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie odpowiemy na Państwa wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty i w pełni profesjonalnych usług!

Wideo

Kontakt

Kontakt Borys s.c. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Borys s.c. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Jankówko

Opinie (0)

Opinie o firmie Borys s.c. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe