Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6441546636
REGON: 277675460
Rok założenia:
2009

O firmie

Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe Boro znajduje się w Sosnowcu. Działalność prowadzimy od 2009 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług brukarskich. Właścicielem jest Krzysztof Borowski.

Certyfikaty i dyplomy

Certyfikat Firma Godna Zaufania

Oferta

Głównym profilem naszej działalności w firmie Boro jest wykonywanie prac brukarskich. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Specjalizujemy się w budowie zróżnicowanych nawierzchni z kostki brukowej, granitu lub piaskowca. Działamy kompleksowo- przygotowujemy powierzchnię przed układaniem kostki oraz dostarczamy wszystkie niezbędne materiały. Podejmiemy się wykonania ścieżek, chodników, a także placów. Zapewniamy również usługi w zakresie drenażu. Ponadto, zajmujemy się montażem ogrodzeń panelowych, które cechują się dużą wytrzymałością. Zatrudnieni przez nas pracownicy to wyspecjalizowani w swojej dziedzinie fachowcy. Dzięki wieloletniej praktyce zawodowej doskonale znają oczekiwania klientów odnośnie usług ogrodzeniowych czy brukarskich.

Z ogromną przyjemnością doradzimy klientom w wyborze najlepszego rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu, podczas którego skonsultujemy z Państwem szczegóły montażu i stosowne materiały. Zapewniamy bardzo korzystne ceny oraz solidność wykonania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Boro.

Zakres działalności

Fachowcy budowlani

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Boro PHU. Krzysztof Borowski

Boro PHU. Krzysztof Borowski, Sosnowiec

Opinie (1)

Opinie o firmie Boro PHU. Krzysztof Borowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.08.2014
Świetna jakość usługi u cena. Polecam.